Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

I meni se cini da je signal za samoubistvo. Cak smo videli ostale konspiratore kako glasaju. Eventualna 2. sezona bi bla siromasna bez Spanglera... covek koji pije 16 years old Lagavulin je automatski Car.

Link to comment
meni je super i zadnja epizoda. mnogi ce vjerovatno misliti da je malo anti-climactic, ali meni ne smeta, chak bih rekao da se savrseno uklapa u ovakvu seriju. jedino sto mi se nije svidjelo je:

to sto je endi ispala agentica nechega. vishe bih volio da je samo obican chovjek iz naroda, tezak, sa odredjenim psihickim problemima :)josh uvijek ne znamo sta znaci ona djetelina, da li je to znak chlanovima 'kluba' da se ubiju? ako jeste, pretpostavljam da necemo gledati puno spanglera u drugoj sezoni [pod pretpostavkom da je uopste bude]. ili to ili ce ga ubiti...

I meni se cini da je signal za samoubistvo. Cak smo videli ostale konspiratore kako glasaju. Eventualna 2. sezona bi bla siromasna bez Spanglera... covek koji pije 16 years old Lagavulin je automatski Car.

detelina nije znak za samoubistvo vec znak da su izbaceni. mogu da biraju da pokusaju da zapale i budu ubijeni ili da se sami ubiju. spangler je ocigledno resio da ide sam protiv svih. i meni se uzasno nesvidela™ andi kao nekakav agent .. fuj. born identity style, svi rade za sve ... i ima jedan jedini zadatak, a to je da spasi rumorovu i onda sa 10 metara posmatra kako camugan sa belim rukavicama ubija doticnu ... debilizam. sve u svemu, tresla se gora, rodio se mish.

Link to comment

jel gleda neko josh uvijek the event? sve dosadnije, prijeti da postane gore od flash forwarda, ali barem nema josepha fiennesa.

Link to comment

gledam ja :Dprilicno isti kurac kao i FF uz tu razliku da josepha izigrava smart tinejdj babyface hacker. prilicno pateticne i glupe scene u prethodnoj epizodi. tipa, kad predsednica pita predsednika "oh dragi, valjda ne bi pobio sve te ljude?" ... isuse, kao da je gazda pet shopa pa joj zao sto ce uginuti par miseva koje niko nije hteo da kupi, a ne da je predsednik 1 najmocinje sile™ . generalno, ceo plot ima poprilican broj ogromnih rupa koje ne znam kako ce skrpiti nekim logicnim objasnjenjem

Link to comment

The walking dead. Nova serija AMC-a, resident evil on tv + malo drame + Frank Darabont kao creator. :thumbup: serija pocinje za 2 nedelje ali pilot, u odlicnoj screener verziji, je vec izasao. Must see!!!

Edited by mandingo
Link to comment

Hvala onome ko je preporucio Breaking Bad. Odgledao sam prve dve sezone i jako mi se svidja cool.gif ima li negde prevoda za trecu sezonu?Hvala puno!

Edited by Далибор М.
Link to comment

oce se vratiti brenda u six feet under (otisla u finalu 2. sezone)? nervira me ova nateova nova zena vegetarijanka, mlatila bih je svinjskom polutkom dok ne umre.

Edited by morgana
Link to comment

Posle 2 dana chachkanja kodeka (na kraju se ispostavilo da problem nije bio u kodeku vec u lose snimljenim fajlovima na flash) za dva popodneva sam u trafici u kojoj volontiram pogledao 10 epizoda Rubikona. Proklinjem sebe sto poslednje 2 jos nisam skinuo. Treba sutra pogledati i finale madmena.videcu josh shta cu posle da gledam. skinuo sam dobar deo prve sezone Deadwood, Flight of the Conchords, Generation Kill (samo jednu epizodu doduse, koja je u nekoj super hi-res) i Six Feet Under.Sad cu da pogledam 3 epizodu nove sezone South Parka. Nadam se da nece biti razocharavajuca kao proshle 2. Valjda cu kod ove i shvatiti neshto, poshto po naslovu vidim da ovaj put imaju pik na Inception, koji sam i gledao pre neki dan. Taman.Ja uopshte vishe skoro ne gledam filmove. Proklete serije i ADD.

Link to comment

Odgledao prve dve epizode Rubicona. Svidja mi se, rado cu nastaviti. Dopada mi se taj Tri dana Kondora/Maratonac/x-files vajb. I ne kapiram (bar za sada) zasto se zalite na sporost. Serija uopste nije spora, bas ide fino. :D Milsim, meni prija ovakav tempo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...