Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledala Rubicon. Jako mi se dopalo to što ne liči na 24 i novog Bornea, nema jurnjave, najnovijih tehničkih dostignuća, ljudsko biće koristi mozak da dođe do uzročno posledične veze.Kada se svih 12 epizoda odgleda u 2 dana, nema se utisak sporosti, već fine melanholije u koju su utopljeni svi likovi. I priča je sjajno zamišljena, pazle koje se lepo uklapaju i vode ka nepredvidljivom kraju, sledi 13 epizoda koliko već sutra.Jako mi se dopala i posveta filmu Tri kondorova dana, jer taj film mi je pao napamet posle odgledanih 5 minuta prve epizode, mislim da je i tamo u pitanju API cool.gif .I još nešto,posle ovoga, ispada da su u pravu svi oni koji tvrde da su Amerikanci sami krivi za sva zla ovog sveta, tj. da ih sami proizvode, a sve zarad profita :P :P :P .Stvarno sjajna serija.

Edited by Arkadija
Link to comment

odgledao 4 komada ... brale, ovo je sporo .. u rangu sporine 'damages'. damages sam batalio posle 5 epizoda i neko mi je na forumu u 3 recenice prepricao sadrzaj narednih 40 epizoda :lol: . nadam se da nece biti isti slucaj. btnj: ko god da je radio soundtrack za rubicon je pokrao glavnu string temu iz twin peaksa i neke klavirske delice iz blade runnera.

Link to comment

pocela sam i skoro ujedno zavrsila 1. sezonu six feet underpritisak foruma bio je velik -_-odoh sad da radim na drugoj

Edited by morgana
Link to comment
Jako, jako carski! Najbolji Simpsons intro! Super i cela epizoda...Sjajan i poslednji Mad Men!
cekbre, ja kontao ovo kao klasican banksijev sarkazam, jel moguce da su saradjivali?
Link to comment

Stvarno dobar Rubicon. Verovatno je bolje gledati odjednom, posto je prvi deo serije uzasno razvucen. Realno, mogli su komotno da zatvore pricu u ovoj epizodi (falio je samo gun shot i Endi). Jos uvek nisam cuo nista novo o eventualnoj 2. sezoni. Dobra vest je porast gledanosti + olaksavajuca okolnost je sto ide Nedeljom. Osim toga, mozda DirecTV ponovi ono sto je uradio sa 'friday nights live' i spasi Rubicon.... klik

Link to comment

Kraj Rubikona je mogao da bude malo eksplozivniji, ali dobro i ovako može.Meni se dopalo, šteta što najverovatnije tu i završavamo.

Edited by Arkadija
Link to comment

+1- odličan predah od 24, sf csi proseravanja, komplikovana priča koja se vrti oko likova a ne neke tehnologije iz 2066 god. ili bulletproof superheroja koji spašava stvar

Link to comment

meni je super i zadnja epizoda. mnogi ce vjerovatno misliti da je malo anti-climactic, ali meni ne smeta, chak bih rekao da se savrseno uklapa u ovakvu seriju. jedino sto mi se nije svidjelo je:

to sto je endi ispala agentica nechega. vishe bih volio da je samo obican chovjek iz naroda, tezak, sa odredjenim psihickim problemima :)josh uvijek ne znamo sta znaci ona djetelina, da li je to znak chlanovima 'kluba' da se ubiju? ako jeste, pretpostavljam da necemo gledati puno spanglera u drugoj sezoni [pod pretpostavkom da je uopste bude]. ili to ili ce ga ubiti...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...