Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa i nije, o tome i govorimo.Opet, ima i onih koji se ne lože na rečnik i majmunske gestikulacije zločinačkih američkih odreda smrti.
sad vec zvucis kao dnevnik RTSa :lol:
Link to comment
Bloody Monday :D 201010040053.jpg
Tog dana je izašao i Family Guy, American Dad! i Cleveland Show + Eastbound & down. Zajedno sa Dexterom i Rubiconom pogledao sam sve - odmah. Ustvari jedino Cleveland Show je bio negledljivo loš.Probao opet da sa devojkom pogledam Big bang theory, dok je prošao uvod pokušavao sam sebi da iskopam oči i razbijem televizor. Njoj je bilo simpatično. Ne znam da li nešto propuštam ali to je najgore što mi je neko preporučio da pogledam do sada. Edited by nemoderisani
Link to comment

Ajd dok traje ovaj buzz oko Generation Kill-a, da dodam da je BBC krenuo da emituje dokumentarnu seriju "Secret Iraq". Zanimljivo deluje, malo više je iz ugla iračkih pobunjenika, barem ova prva epizoda koju sam odgledao.Emitovane su dve, zasada. Ima da se "kupi"I nema trenutno našeg prevoda, ali ima engleski titl dok pričaju Iračani

Edited by Garnirung
Link to comment

svi su neljudski neopterećeni, odnosi se ne razvijaju već stoje zamzrnuti u nekom stanju koje je zamišljeno kao ideal bivanja kul, preforsirani dijalozi i replike (zalomi se koja dobra), dobre ribe

Edited by korindjar
Link to comment
jel to meni neko ovde nesto reko da Californication ne valja??mislim kad vec pricamo o Showtimeu.
Pa, ja..Mislim, kad već pričamo o Aggressive Mediocrity.
Link to comment
svi su neljudski neopterećeni, odnosi se ne razvijaju već stoje zamzrnuti u nekom stanju koje je zamišljeno kao ideal bivanja kul, preforsirani dijalozi i replike (zalomi se koja dobra), dobre ribe
pricas o Dexteru?edit:u stvari znam da pricas o Calif. vidi dole odgovor za kul i ostalo, za dijaloge se uopste ne slazem.
Pa, ja..Mislim, kad već pričamo o Aggressive Mediocrity.
meni je Dexter hibrid, lik po dubini, spontanosti i glumi uradjen na nivou reklamnog spota za zilete [nije ni cudo da mi je spica najbolji i najduhovitije snimljen deo]. apsolutno je nemoguce porediti genijalnog Duchovnog koji i pored vristeceg kula i machizma ipak cesto donosi i prikazuje sveze emocionalne boje.on je i ranjiv i biva ranjen i to je sasvim uverljivo, nasuprot tome Dekster je lutak uradjen po retro-sablonu serija 70ih. celu emocionalnost trebalo bi da nosi njegov voice over ali i tu zestoko omanjuje. sta tek reci o ocajnoj glumi Deksterove devojke kojoj cak ne uspeva ni da ostane potpuno dosledna emocionalnom momentu u sceni.rezijom i nemastovitoscu je uzasno osakacena i njegova sestra, potencijalno zanimljiv lik. Edited by 3opge
Link to comment

A, pusti glupog Dextera...A, Kalifornikaciju nisam uspeo dovoljno izdržati da dospem do tih svežih emocionalnih boja ^_^A, sa Hustlerom sam se ovde prvi put i sukobio oko Kalifornikacije, koju je on branio...

Link to comment
A, pusti glupog Dextera...A, Kalifornikaciju nisam uspeo dovoljno izdržati da dospem do tih svežih emocionalnih boja ^_^A, sa Hustlerom sam se ovde prvi put i sukobio oko Kalifornikacije, koju je on branio...
Hustler je napadao i Mad Men pa sam bio prinudjen da ga nateram da ih uzasno zavoli.
Link to comment

EDIT: Opet quote, opet nova strana... :frust:

Hustler je napadao i Mad Men pa sam bio prinudjen da ga nateram da ih uzasno zavoli.
Kako uspevaš da živiš s tim? Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...