Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja onu treme ne mogu da gledam. potpuna je greška što je TOLIKO likova iz žice tu. za mene je bank bank, prezbo je prezbo, kej je kej i lester je lester, a kad su tako svi na jednom mestu, onda mi je skroz skroz neobično da se obaraćaju drugačije jedni drugima...možda za par godina..

Link to comment
wow. dobra epizoda the eventa. mislim, dobra u granicama i u odnosu na prve dve.
Smanjili su time travel i odmah se epizoda poboljsala. Jos da ne ide Ponedeljkom...
Link to comment
ja onu treme ne mogu da gledam. potpuna je greška što je TOLIKO likova iz žice tu. za mene je bank bank, prezbo je prezbo, kej je kej i lester je lester, a kad su tako svi na jednom mestu, onda mi je skroz skroz neobično da se obaraćaju drugačije jedni drugima...možda za par godina..
eh, sad, kej je iz homicida a prezbo se pojavljuje u jednoj epizodi. što nas dovodi do svega dva lika koja se ponavljaju iz wire ;)uostalom, jedni te isti glumci se vrte po svim aktuelnim serijama. kad bismo se rukovodili tim principom, ne bi trebalo da gledamo nijednu novu.
Link to comment

pa baš sam stigla do te gde su svi u jednoj..previše mi bilo.. i onaj slim čarls isto..možda je greška što sam uzela da gledam treme odma nakon što sam odgledala žicu, i što još uvek pomalo virkam dok sestra gleda pa mi se sve izmešalo :)ništa, ja ću sačekati da prođe i druga sezona pa ću ih sve zajedno odgledati kasnije, kad se skroz oladim od žice.

Link to comment

rubicon dobar ali sa sporim razvojem glavne pričethe event exploatiše the ancient aliens teoriju (odličan petodelni dokumentarac history chanel-a ;)) verovatno će na kraju ispasti da su ljudi produkt genetskog inženjeringa tih vanzemunacatm :D

Link to comment
odakle skidas?
Hmm,ne znam da li je ovde dozvoljeno pricati na tu temu,ali nije da je ostavljanje linkova u pitanju...kako god,prosta upotreba filestube pretrage...ili konkretnije,rlslog.
Link to comment

odgledah prve 2 epizode generation killa ... meni se svidja. retka ratna serija (za sada) gde nema klasicnih ratnih fora tipa, neko krene da se zajebava i odjednom krenu da pcuaju na njih i lik popije metak i slicno. nema ni nekih posebnih rodoljubljivih i senzacionalnih izjava na kakve sam navikao u ovom tipu serija i filmova. i pre svega, nije dosadna uopste.

Link to comment

Krenuo i South Park.

retka ratna serija (za sada) gde nema klasicnih ratnih fora tipa, neko krene da se zajebava i odjednom krenu da pcuaju na njih i lik popije metak i slicno. nema ni nekih posebnih rodoljubljivih i senzacionalnih izjava na kakve sam navikao u ovom tipu serija i filmova. i pre svega, nije dosadna uopste.
Pa ko da puca na njih kada avijacija ravna sve sa zemljom, artiljerija poravnano preore unapred 30 kilometara i njima ostaje samo da u teškim, oklopljenim vozilima pređu preko prostora i pobiju eventualno par nesrećnika koji su imali tu sreću da je njihova zemunica bila 1 od 100 koje su se lepo uklopile sa okolinom pa ih nisu još u prvim napadima pobili.Generation Kill je kao video igrica.
Link to comment
Mislim da će biti vredno par dana skidanja torenta švedskog Mors-a
sad sam video da je Linda odnosno Johana izvršila samoubistvo i Mankel zbog osećaja krivice nije mogao da završi pisanje trećeg dela serije.RIP :( Johanna+S%C3%A4llstr%C3%B6m.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...