Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja ne znam kako postižete sve to da odgledate, meni su problem i ove tri-četiri (Fringe, Supernatural, Dexter i Lie to me), koje kao redovno gledam.

Link to comment

ja iskusno podjelim na po jednu do dvije dnevno. a mnoge koje me pocnu smarat ostavim pa posle gledam u gomili [lie to me, npr, a sva je prilika da ce ista sudbina zadesiti i housea i supernatural]. filmove sam davno prestao da gledam :)

nije stvar ukusa, već toga šta je losa serija.
dobro
Link to comment

Dobro, desi se ponekad da jedan dan ima ovoliko epizoda. U preostalih sest dana, bude jos 4-5. Raspodeli se nekako. A i od ovih sedam serija, bar cetiri nece imati vise od 10-12 epizoda

Link to comment
Odgledao drugu sezonu Big Bang Theory:D Mnogo mi se svidja serija. Jedino me nervira spica ono cudo ce da ubije sve epilepticare sto gledaju seriju!
hehe, ja imam neki Quadro epilepticni plejer, mukica, samo nekoliko puta je uspeo da pusti špicu neisprekidanu, ubi se od seckanja.
Link to comment

Jel gleda neko Blue Bloods? Meni je OK, ništa specijalno, ali može da prođe itekako - za sada. Svakako među najgledljivijim stvarima od nazovi noviteta.tom_selleck_01.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...