Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni je zabavna serija. Gluma i dijalozi su mi potpuno sekundarni, drzi mi paznju tih sat ipo za razliku od mora advokatskih, doktorskih i forenzicarskih sranja.Odgledao sam i hajpovani Generation Kill, vjerovatno najprecjenjenija serija ikad :unsure:
the wire, soopranosi i generation kill - to s najbolje serije koje sam do sada gledao. poceo sam da gledam fringe i najverovatnije necu nastaviti. previse su pametni za moj ukus.
Link to comment

bla, meni su ti sopranovi najprecjenjenija serija ikad. mislim, nije da je totalni krsh, ali nijednom mi nije bilo narochito zanimljivo da bi se odlucio da je u potpunosti ispratim. plus je onaj gandolfini jedna od najodvratnijih njushki ikad. daleko iza deadwooda, a o the wire da ne pricamo. gen kill je ipak mini serija, nije bash ista stvar, ali naravno, vrhunska.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Mislim da će biti vredno par dana skidanja torenta švedskog Mors-a
Hoće! Odlično je. Postoje dve verzije sa različitim glavnim glumcima (i različite epizode..), ali obe valjaju Edited by Kelt
Link to comment

Deadwood je totalno maestralno ostvarenje, jedna od retkih serija koju sam dva puta gledao, i bogme, ne u kratkom periodu.O Sopranosima da ne trošim reči, morgana, kreni od početka, ja sam očekivao kuma, gde će u manje više svkaoj epizodi neko da najebe, malo mi je trebalo da se naviknem na ono što sam dobio, ali vredelo je, serija je masterpiece, skoro pa savršena.

Link to comment

jebemga, bas sam se trudila. racunam da je do mene, posto je vecina odusevljena. dat cu joj jos jednu sansu.odavno nisam pomenula da je rubikon sve bolji

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...