Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, bags said:

Zanimljivo je da je sestra Maggie Gyllenhaal udata za Molta u pravom zivotu. :)

 

upravo saznao da su 

presumed_innocent-293846718-large.jpg

 

inače muž i žena :blank_uc:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledala i ja PI... ne znam ja baš u čemu je poenta tih rimejkova. Imaš film po krimi romanu sa sve Harisonom Fordom koji nema ko nije odgledao, barem ko ima više od 35 i pamti i video kasete, za mlađe je dostupan sigurno negde na nekom strimu. Nije to crno-beli film iz 1939. godine, čak je i za one rođene posle 2000 gledljiv, nije sad da baš svi bulje u mobilni ali je zaplet tu i ok, ima plot twist zanimljiv, .... klasičan krimić. Ajd kontam kad prave rimejk nekog klasičnog dela, gde "ubica" nije bitan, gde nema triler elemenata ali krimiće zaista je blesavo praviti rimejk ako postoji već ok jedna urađena verzija. Ja sam u prvih dva minuta prepoznala ime glavnog lika, setila se ko je ubica, sve do detalja a nisam gledala film jedno 20

godina. (znam da su malo improvizovali na kraju ali opet ...)

Najgore je kad se uhvate Agate pa vrte tri romana, baba napisala 80 knjiga a prave ko zna koju verziju Ubistva u OE, Smrt na Nilu ili Zlo pod suncem. Gde je živeo taj ko ne zna ko je ubica(e) na kraju Orijent Ekspresa?

Meni ova nova verzija PI sa Džilenhalom onako, malo je on to preglumatao ali za popodne kad si na godišnjem, prođe. 

Edited by hansolo
  • +1 4
Link to comment

Prve dve epizode, koje je radila Jocelyn Moorhouse baš su dobre, posle nije taj nivo, ali i dalje je jedna od prijatnijih serija iz gomile koju sam gledao poslednjih godina.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni Person of Interest dosta dobar odličan, ima sve što treba da ima jedno ovakvo delo.

 

Vuklo me je da gledam, tj odgledao sam 8 epizoda za dva dana, što znači da radi posao. 

 

Ja Gilenhala obožavam, crnkinja, pomoćni advokat odbrane - sjajan lik, što se scenarija tiče, dosta dobro napisano, nema zjapećih rupa, a snimljeno je odlično, i ima baš dobrih radova kamere. 

 

Dosta je napeto, a pre svega veo misterije se lepo odvija bez nekih konkretnih odgovora do bukvalno pred sam kraj.

Link to comment

jel' gledao ko na pikboks klubu australijsku "North Shore". dobra krimi serija. meni je, nevezano za radnju, bilo zanimljivo ponašanje asistenata kad ih šef i šefica isprate sa sastanka u 4 oka unutar 4 zida, kasno uveče uz prigušena svetla i prigodnu tekućinu na stolu.

 

"čuvaj to za memoare" reče australijanac britancu.

Link to comment
On 16. 8. 2024. at 15:36, Mil@n said:

Meni Person of Interest dosta dobar odličan, ima sve što treba da ima jedno ovakvo delo.

 

Vuklo me je da gledam, tj odgledao sam 8 epizoda za dva dana...

kapiram da si pisao za presumed innocent, a stoji ovo za person of interest, barem za prvih par sezona.

Link to comment
Just now, Nebojsa said:

kapiram da si pisao za presumed innocent, a stoji ovo za person of interest, barem za prvih par sezona.

 

Ma da, neverovatno kako mi se nekad mozak prebaci u auto mod.

  • +1 1
Link to comment

 

 

Svak ima to neko svoje tajno mesto fatalne privlačnosti prašine, omorine i plastičnih mušema.

 

 

 

Link to comment

Jebote kako kida ovaj Mr Inbetween, bukvalno zaslužuje temu. Nemam vremena da gledam serije a zakačio sam se. Art ko vrata.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Mr. Mercedes zaista dobar. Justine Lupe koja glumi Holly je fantasticna glumica! Isprva blago u grcu (iako odlicna) ali sve bolja kako serija odmice, njen lik odrasta, da bi u 3. sezoni apsolutno ukrala show. 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...