Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Under The Banner Of Heaven

 

Mini serija od 7 i po sati mormonskog proseravanja, dosadno u majčinu, a i ne mogu Federera da shvatim ozbiljno nikako tj Garfilda sa onolikom glavom i onakvom frizuzurom, kao lutka iz izloga.

 

Jedino, bukvalno jedino što valja je lepota Daisy Edgar Jones koja je ujedno i jedan od razloga što sam uzeo ovo da gledam :wub: (+ kao triler je po istinitom događaju), u stvari, manje više od početka se zna ko je ubica, a serija je puna mormonskog hevanly father filozofiranja i borbe za prevlast u patrijarhatzu Laferti porodice koje odprilike izgleda ovako:

 

- jedan od sinova: Javio mi se hevnli fadr. Rekao mi je da od sada treba da me sledite. I svi ga slede.

 

Nekoliko meseci posle, drugi brat.

 

- upravo sam i ja imao viziju. Hevenli fadr mi je upravo rekao da sada malo mene treba da sledite. I svi ga slede.

 

Ovo nije preterivanje...

 

Preskočite.

Link to comment

šarajući popodne po kanalima, na pink femili naleteh na "Mr Mecedes". Mislio sam da je film, delovalo je zanimljivo, kad ono, serija. Jeli čemu, sve skupa? ocena je vrlo dobra.

Link to comment
1 hour ago, đorđe geprat said:

šarajući popodne po kanalima, na pink femili naleteh na "Mr Mecedes". Mislio sam da je film, delovalo je zanimljivo, kad ono, serija. Jeli čemu, sve skupa? ocena je vrlo dobra.

sad provrteh unazad. ovo što sam gledao je izgleda 2 epizoda. odgledao prvu. kaže na špici po romanu stivena kinga. gledaće se.

Edited by đorđe geprat
Link to comment

Pokidali su ovog Rebusa, ko da je Ken Loach režirao krimić. Totalno u stomak, sveobuhvano i bez pardona. Dugo nisam gledao bolju seriju

Edited by Hermetico
  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment

Mislim da ću sad već iz principa da bojkotujem serije u kojima u uvodnoj sceni vidiš šta se desilo na kraju, a ostatak serije gledaš kako je došlo do toga.

Jepte se više s tim manirom.

Link to comment
7 hours ago, Hermetico said:

Pokidali su ovog Rebusa, ko da je Ken Loach režirao krimić. Totalno u stomak, sveobuhvano i bez pardona. Dugo nisam gledao bolju seriju

Ovo je već treća varijanta Rebusa.

Prva je bila sa početka veka sa Džon Hanom kao Rebusom, onda je bila pauzaod 5-6 godina, pa još tri sezone sa nekim starijim glumcem u ulozi Rebusa. Uvek je bilo mračno.

Sve je bilo na Picboxu više puta.

Sad sam pogledala prve dve epizode oog najnovijeg, odlično za sada.

  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Vidim da se glavni glumac preziva isto ko i pisac Rebusa. Nepotizam?

 

Evo šta piše na Imdb: "He uses his mother's maiden name Rankin professionally so as to prevent confusion with the actor Richard Harris."

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, Arkadija said:

Ovo je već treća varijanta Rebusa.

Prva je bila sa početka veka sa Džon Hanom kao Rebusom, onda je bila pauzaod 5-6 godina, pa još tri sezone sa nekim starijim glumcem u ulozi Rebusa. Uvek je bilo mračno.

Sve je bilo na Picboxu više puta.

Sad sam pogledala prve dve epizode oog najnovijeg, odlično za sada.

Nije ni čudo, sad vidim da je knjige pisao Ian Rankin on je malo je reći poznat savremeni pisac. Nisam ništa čitao, al mi je bio na wishlist. Znao sam da piše o Škotskoj i da je mračan, ali je tolko poznat da nisam ni pretpostavio da piše krimiće. Sad mi se gledaju sve verzije :D

  • +1 1
Link to comment

The Bear 3 - meh, najslabija sezona do sada, kao da je sve filler koji priprema nešto dalje.

Bear je uvek bio odličan u izgradnji likova, tako je i ovde, pa ne čudi što dve najbolje epizode nemaju nikakve veze sa restoranom. No ostatak priče se vrti u krug, ne napreduje zaplet, bar ne značajno, situaciono su svi tamo gde su bili i u prvoj epizodi. Ima previše nekih artsy-fartsy momenata, montaža, minimalistička jela, nisam baš fan toga. Poslednja epizoda je odlična kada se skupe sve kuharske glave i pričaju šta im znači ta profesija. 
 

Lista cameo glumaca u ovoj seriji je neverovatna i raste svakom sezonom, baš vole da se isprse.

  • +1 2
Link to comment

juče sam bio u gradu i u hladu er kondišna odgledao ceo serial "Off Track/L'abîmeBezdan" na pikboks klubu. ništa specijalno, zanimljivo jer je francusko. no, jedan detalj mi baš bio za FUJ!. policajac i policajka prvi put skupa večeraju i jedu kinesku hranu sa sve štapićima. francuzi koji jedu kinesku hranu, bem ti detalj.

 

no, nema komentara na moje gledanje "Mr Mercedesa" iodgledanje "Zaliva vatri". niko da baci pogled?

Link to comment

Ja sam započeo Mr. Mercedes onomad, zbog Glisona i Kinga, ali me ubrzo poceo nervirati sjebani lik, sporo se sve razvijalo (osim likova) pa batalio. Kad sam ponovo pokusao skontam da ima 3 sezone, pa batalim opet. Sad se opet neckam, nije to lose uopste, naprotiv.

Link to comment

Haj fajdeliti, 2020.

 

Kosmos sužen na ljubavne jade prodavačice gramofonskih ploča, uz prigodne zabavne pop-rok muzičke brojeve, ne može da ne prija.

Doduše, uvek se može lakše proćerdati jedan petak uveče.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...