Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

20 hours ago, Mil@n said:

Prva epizoda Beara u s03, čisto savršenstvo... 2. i 3. takođe ali prva je možda i najbolja do sada. 

um, pogledao sam 4 epizode i utisak mi je prilicno slican onom za celu drugu sezonu - kao da se sve i svi vrte u krug.

prva epizoda je kao 30-minutna verzija air all i need videa - stvarno lepo audio-vizuelno iskustvo (nin dvojac je ovaj put prevazisao sebe), al' isto tako i najduzi previously on... blok u istoriji tv serija.

druga i treca epizoda su mi cak bile i dosadne na momente sa (opet) dosta flesbekova, istih ili slicnih sukoba od ranije i konstantne, neretko isforsirane tenzije. jasno je sta autori govore, ali taj prenaglaseno arty storytelling isuvise pocinje da me podseca na neke druge murai-jeve projekte (off mommenti atlante i mr&mrs smith) i sve vec prethodno vidjeno u samom the bear-u.

ukratko - ocekivao sam vise.

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, Mil@n said:

Prva epizoda Beara u s03, čisto savršenstvo... 2. i 3. takođe ali prva je možda i najbolja do sada. 

Kad je to pre stiglo 

još nisam skinuo kilograme od prve dve sezone 

Link to comment
22 hours ago, utilitarist said:


i meni heartstopper uboo oko jer je jedina serija za koju nisam čuo :) 

 

Teenage gay rom-com.

 

Msm, simpatična je serija, ali baš da je među najboljima svih vremena :ajde:

 

Kapiram da se tu našla jer nema mnogo serija sa tom tematikom.

 

Inače u teenage žanru mi je neprikosnoven norveški Skam, za to me čudi što nije našlo mesto na ovoj listi.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, đorđe geprat said:

ovo su sve US serije? ili ima neka UK, aus?. ja ništa odovog nisam ni sekundu gledao.

pogledajte happy valley, britanska kriminalistička da ne kažem detektivska

ima je svugde, kao i prevoda

 

 

 

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ima tu još iks dobrih serija, al prativši đorđev forumski opus verujem da bi mu ovo leglo ko kec na 10

odgledao sam "srećnu dolinu". odlična je kao i mahom sve sa ostrva.

pretero sam kada sam napisao ono juče.

gledao sam prvu epizodu "breaking bad" 8reporučio junior, čak mi snimio prvusezonu), rekog -hvala lepo, može i bez mene. isto i za "justified" posle dve epizode. žena je odgledala čak dve sezone. "soprano" i "twin picks" zaista ni sekundu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...