Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

16 minutes ago, steins said:

 

Šta je real debrid?

 

 

najbolje da proguglaš. ukratko, način da gledaš filmove kao da su na jutjubu, odmah, bez skidanja, u full brzini i u najboljem kvalitetu.

 

plaća se nešto smešno, a ima jedna stvar, iako po svemu liči na tešku pirateriju, zbog načina na koji radi a koji zaobilazi piraterisanje definisano zakonom skroz je legalan. mada bi to trebalo faktčekovati :) 

 

daily show ima sve epizode iz aktuelne sezone.
 

Link to comment
8 hours ago, steins said:

Ne znam gde da pitam ovde pa moram ovde - vidim da je ponovo krenuo Daily Show sa John Stewartom pa me zanima, ima li ko ideju kako mogu da pratim ovo?

On vodi samo ponedeljkom, a ostalim danima je neki drugi guest host

  • +1 1
Link to comment

dark matter je prošao ispod radara? odlična zabava sa prikazom beskonačnih varijacija ovdašnjeg sveta i onoga što se široj publici serviraju kao osnovni koncepti kvantne fizike. meni je veliki plus da ima dosta what if momenata koji bude maštu jer bacaju u filozofiju i setu. dosta mi je bolja od severence, drugog apple čeda,  za početak jer (mi) nije dosadna.

Link to comment

BB ne zasluzuje ni u prvih 50 da bude, u sustini je serija jedno veliko jaje. Jeste bilo ok da se gleda dok je isla, ali tesko da bih uzeo ponovo da je gledam.

  • +1 5
  • -1 2
Link to comment

imdb je druga kolona, poslednja ima imdb logo ali oznacava neke "votes"

bilo bi dobro znati sta je, posto vidim da je sortirano sve po nekon prosecnoj sredini svih ocena

 

lista je zanimljiva, ali je recency bias nenormalno jak, verovatno delom i zato sto stare serije malo ko gleda danas, pogotovo od korisnika ovih opskurdnijih aplikacija cije ocene su prisutne ovde

  • +1 3
Link to comment

pretece me goofs...

nije losa lista sveukupno, slazem se za recency bias konstataciju. bode oci da recimo nema six feet under - em sto je bila prisutna na skoro svakom slicnom spisku do pre par godina, em sto je imala prilicno visoke ocene na svim relevantnijim sajtovima.

obaska sto fale neki engleski klasici.

Link to comment

Lista sa samo 6 serija iz 20.veka. 

 

Vidi se da ti koji su je satavljali, a i glasači ne gledaju , ili nisu nikada ni gledali ništa što je starije od njih samih.

Edited by Arkadija
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...