Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

5 hours ago, Arkadija said:

Presumed Innocent

 

Izašle su 2 epizode, prilično zanimljive, glumci su dobri, priča je za sada ista kao i u filmu.

Jedina razlika je,valjda danak woke pokretu, što mu je žena crnkinja. U tom pradavnom filmu sa Harisonom Fordom, ženu je glumila Boni Bedela.

 

Navodno je toj glumici Džon Mektirnan rekao da joj je dao ulogu supruge Džona Meklejna da ne bi morao da se bahće sa još jednom velikom zvezdom u filmu, koja bi onda igrala i tu ulogu.

 

Bilo kako bilo, praktično sve ekranizacije Scotta Turowa su vrlo kvalitetne sudske drame.

 

Ovde je sve to još dodatno razigrano time što dramatizaciju radi David E. Kelley, veteran sudske drame i autor nekih od najpoznatijih pravničkih serija već decenijama.

 

Greg Yaitanes je režirao najviše epizoda. Lično mislim da je on, kao pre svega televizijski reditelj, u velikoj meri režijski oblikovao serije HouseBanshee.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Lezilebovich said:

Da li je gledao neko Kin ? Glumi Daredevil, politicar iz Wire  

Odgledao sam prvu epizodu i deluje odlicno ... 

Odgledao i ja, ima u sbb video klubu, prva je odlicna.

 

Ima 2 sezone.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Hvala za predlog, zamolicu najveceg fana serija na PPP i obozavaoca sbb video kluba, 

@đorđe geprat da nam da svoju ocenu serije 😁

pogledaću. nego, jel'gledaoko onu australijsku o zaštićenim svedocima na tasmaniji? "zaliv vatri"

Link to comment
On 15. 6. 2024. at 17:39, đorđe geprat said:

pogledaću. nego, jel'gledaoko onu australijsku o zaštićenim svedocima na tasmaniji? "zaliv vatri"

pogledao sam prve dve epizode. OK su no, nije sama tema nešto što meni odgovara. te gangsterske familije i dešavanja oko i unutar njih. kuma sam zapamtio samo zbog branda. ostala dva nastavka se ni ne sećam. čuo/čitao sam da su i soprano nešto gangstersko familijarno i prošlo je mimo mene.

 

dakle, deluje kvalitetno ali, preskočiću.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...