Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

OUTER LIMIT

 

Yellowstone meets Twin Peaks

 

ovo je odlicna serija ako volite govedare na konjima u kombinaciji sa natprirodnim

Link to comment
18 minutes ago, 3opge said:

OUTER LIMIT  RANGE

 

Yellowstone meets Twin Peaks

 

ovo je odlicna serija ako volite govedare na konjima u kombinaciji sa natprirodnim

 

Mislis na Outer Range pretpostavljam

Link to comment
8 minutes ago, kipo said:

 

Mislis na Outer Range pretpostavljam

 

da,  hvala, greska

 

Imogen-Poots-e1607006545867.jpg?w=1000&h

Link to comment

Ja  nekad zapoceo, pa nakon mozda 2 ep batalio, djelovalo mi kao previse frke oko jedne rupe. Volim Brolina, tacno cu nastaviti. Vidim ima i druga sezona

Link to comment

Dark Matter nije lose. Nije ni wow bas ali gledljivo je, drzi paznju pa i zanimljivo na momente. Nisu se uobicajeno pogubili obzirom na pricu, nema previse cgi iako su lose scene sa ovim sto ima.

Link to comment
Posted (edited)

neobiča serija. australijska "zaliv vatri". o ljudima, zaštićenim svedocima, smeštenim na tasmaniji i njihovim "biznisim", odnosima i promenom koju unosi došljakinja sa dvoje dece. sve je čudno, možda naši "australijanci" mogu d kažu koju. glavni lik tumači glumica koju sam gledao u "džeku ajrišu". neprijatna faca, za moj ukus.

 

edit: pikboks sbb klub

Edited by đorđe geprat
Link to comment

@John Coltrane mozda ova meksicka?

 

Spoiler

Fudbalski klub naslede brat i sestra. Ona sve zna o fudbalu (naucila o oca). On zamlata (setkao po svetu kao sin bogatog oca) ne zna nista ali ima ideje. Rat izmedju njih dvoje.
U prvoj sezoni on je predsednik kluba, u drugoj ona... 4 sezone ukupno. Galerija simpaticnih likova (igraci, treneri, navijaci).


 

 

  • Hvala 2
Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

Može preporuka za neku noviju komediju (hbo/netflix). 
 

Hvala

 

Link to comment

@Lucia i @Biramo Borbu

 

Ne bih da ispadnem nezahvalno zakeralo ali za Cuervos nema prevoda, nešto mi se ne da da slušam španski a čitam engleski, dok Camping uopšte nema u ponudi HBO.

 

 

U medjuvremenu pogledah Malog irvasa i prvi utisak mi je kako je uopšte ovako nešto moguće ? (obzirom da je u pitanju mini serija bazirana na istinitoj priči). Vrlo efektno vodi kroz nekoliko emotivnih stanja a da uopšte niste ni svesni toga.

Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:

@Lucia i @Biramo Borbu

 

 dok Camping uopšte nema u ponudi HBO.

To je njihova serija, ja sam gledao u okviru HBO paketa, vidiš gore da to piše i u trejleru, ali možda su je uklonili iz ponude pošto je još 2018-te izašla. 

Link to comment
14 minutes ago, Biramo Borbu said:

To je njihova serija, ja sam gledao u okviru HBO paketa, vidiš gore da to piše i u trejleru, ali možda su je uklonili iz ponude pošto je još 2018-te izašla. 


Ma jasno. Za ovih 5 godina 3 puta su menjali ime. 

Link to comment

@John Coltrane sve na Netflix uvek gledam sa engleskim titlovima, ne znam ni sta ima nas prevod, nije mi palo na pamet, sry.
Steta sto ti je to filter, setila sam se jos jedne meksicke koja nije losa (House of Flowers). 

Vec duze vreme na Netflix-u ugl. gledam krimi serije i dokumentarce, nisam skoro gledala komedije, ni filmove.

Mnoge serije imaju komicne elemente ali ako trazis bas ciste lightweight komedije imam od ranije na My List ove na engleskom:
Bonding, Unbreakable Kimmy Schmidt, Crashing, Man vs bee (Rowan Atkinson).
Ne znam zasto su mi na listi, msm da ih nisam odgledala do kraja, ali mora da su zbog neceg bile zanimljive bar neko vreme.
Nije da ih preporucujem ali mozda neka moze da prodje ako trazis tako neku vrstu humora.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...