Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kakav crni troll off na topicu koji se zove Omiljene serije, a mi pričamo o serijama? :huh: Rekoh ti i malopre da si mi odgovorio na pitanje i da mi je sve jasno, pa stvarno nisi ni morao ponovo da repliciraš.Ipak, kada već insistiraš, rekao si da su The Wire i The Shield po kvalitetu jako slične kao da je to objektivna konstatacija.Ipak, one su po kvalitetu jako slične samo po tvom vrlo subjektivnom uverenju, po kome je istovremeno i Shield bolji ^_^
Izvinjavam se, trebalo je da pise :Troll off u raspravi sa tobom jer je besmisleno, posto ne citas sta ti se pise.bold je pogresna premisa, koja vodi u pogresne zakljucke. Edited by Milosh76
Link to comment
Izvinjavam se, trebalo je da pise :Troll off u raspravi sa tobom jer je besmisleno, posto ne citas sta ti se pise.bold je pogresna premisa, koja vodi u pogresne zakljucke.
Ako je pretpostavka netačna, onda je implikacija uvek tačna :lol: Ipak, izvini što ti opet istrolovah apoteozu jednog Grka :(EDIT: Ipak, nemoj se folirati, prvo što sam te pitao bilo je da li je to tvoja objektivna konstatacija da su Shield i Žica ravnopravni. Pogledaj prethodnu stranu... Edited by Ajant23
Link to comment

anyhooo... gleda li neko terriers? iznenadjujuce dobra serija, vec pominjah, uprkos idiotskom naslovu. sto se 6 feet under tice, svidja mi se i dalje. nisam bash previse odmakao, tek 4 epizode, ali mogu reci da mi djeluje bash dobro. cerka me vise ne nervira, sad me jedino [uz retardiranog miloa] nervira brenda. ne znam zasto, bash mi je antipaticna. dexter je najkulji, iako mi se chini potpuno isti kao u dexteru :)plus, 6 reasons to save rubicon

Truxton Spangler is one of the greatest TV names of all time.
:D
Link to comment

Oglasiću se samo još jednom povodom Six Feet Under. Barem dok ne odgledam svih 5 sezona.Msm, toliko sam pod utiscima, da ne znam da li sam išta bolje gledao jebeno ikad. Neopisivo, jednostavno NEOPISIVO dobro.

Link to comment
"Glumeti" ti je kao kobasica. Neko odseče krajeve sa obe strane i vidi se da "ume", a neko se samo uhvati za to...
:D svidja mi se odgovor, duhovit je, cak i previse odgovoran za moje pokvareno pitanje. misim da cu ga cesto citirati.da ne bude da trolam, doso sam s razlogom. za licne paraljubavne potrebe sam reiscitavo deleza, i nadjem tu kad on kao pise o kafkinim romanima, i kaze to su ko serije! koje su takoitakodanedavim povezane ali vazno je da su serije. masine! masina koja u sebi stalno pravi noveinove serije, beskonacne deteritorijalizacije ito. masina koja ne moze da se zavrsi, zato se ni romani ne zavrsavaju. e sad ja upadnem tu u dubiozu. kafka je zasad 1 jedini potpuni autor modernosti moderne savremenosti i savremene, sve te umetnosti, a ja, snob, uvek sam kapiro da su serije kic zabava za radne ljude a da ja imam previse vremena da bi se tako zabavljo. al sad razmisljam i savremena umetnos (od pincona :bljuv: do kratkih i staticnih formi) ne moze da pruzi tu serioznost tih serija! znaci, teo bi da budem na izvoru savremene umetnosti i njenog kraha. koje mi takve (masinske najsavremenije) serije preporucjete? cito sam da Ajant i Mekejb pisu o nekim serijama - hladnim masinama, e to bi me interesovalo!ja sam malo ispratio lost jer mi se to tako nekako ucinilo, ali se nazalost zavrsilo, mozda lose bas zato sto po svojoj prirodi nije smelo da se zavrsi.gleam i sopranose na teveu.edit - jos nesto, obavezno je da bude kontinuirano a ne fragmentarno. Edited by fancy claps
Link to comment
Odgledah malopre neku epizodu "Sons of Anarchy" na HRT-u. Odavno se nisam toliko smejao ... kakvi dijalozi, kakva gluma. :lol:
ja stavio empea pored sebe, reko mu to je patetika, lošina, jaxx izgleda kao reper... neće da slušajuneka im. nek se kvare
Link to comment
Odgledah malopre neku epizodu "Sons of Anarchy" na HRT-u. Odavno se nisam toliko smejao ... kakvi dijalozi, kakva gluma. :lol:
Meni je zabavna serija. Gluma i dijalozi su mi potpuno sekundarni, drzi mi paznju tih sat ipo za razliku od mora advokatskih, doktorskih i forenzicarskih sranja.Odgledao sam i hajpovani Generation Kill, vjerovatno najprecjenjenija serija ikad :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...