Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odgledao 2. epizodu the event. dzizsmerienddzozef, flashbackovi. nepodnosljivo. i da je vrhunska serija, islo bi mi na zivce. dajem im josh jednu epizodu lufta da se oslobode tog idiotizma.

Link to comment
i ja poceh konacno 6 feet under. samo dvije epizode pogledah do sada, svidja mi se. malo me cerka nervira, a puno me nervira cercin bojfrend, onaj idiot milo iz 24. jedna od najnesimpaticnijih njushki ikad, nadam se da ga nece biti previse u seriji
Meni je Kler vremenom postala najomiljeniji lik u seriji, u pocetku me isto malo nervirala, taj specifican odnos majke i cerke je zaista odlicno prikazan.Inace, od svih likova me ubedljivo najvise nervirala Lisa, ali otom potom, do toga tek treba da dodjes.Milo se nece nesto puno pojavljivati, ali videces i sam da ti ne spojlerisem, neki dogadjaji ce ga ozbiljno sjebati.Sa serijom definitivno neces pogresiti. Ja nisam video seriju u kojoj si likovi i medjuljudski odnosi tako dobro i detaljno prikazani. Svi su toliko sjebani, svako na svoj nacin da je prosto nemoguce odrediti ko je vise. Pravo umetnicko delo od serije, videces i sam kako epizode budu odmicale...PS Obavezno pogledaj trejlere za naredne sezone (kad dodjes do toga). Po meni najbolji promo za neku seriju ikad. Posebno snimani i veoma simbolicni...
Link to comment

Tačno tako, Mr@ki, toliko su svi sjebani na svoj način ništa manje i ništa više nego što bi verovatno bilo bilo ko od nas. Jako zanimljivo, kao i načini na koji se svako od njih bori protiv svojih unutrašnjih /i spoljašnjih/ problema. Pri tom, kao da im nije dosta što su takvi kakvi su sa svojim (ne)specifičinim problemima, već im se životi ukrštaju sa osobama koje totalno odgovaraju toj sveukupnoj prikrivenoj nastranosti. Meni ćerka sabija, pravi mali inteligentni neshvaćeni freak, doduše kako ostati normalan u onoj kući? Ta renesansa svih njihovih međuljudskih odnosa je zaista fenomenalno prikazana, kako to uvek biva - podstaknuta velikim porodičnim gubitkom.

Link to comment

A, možda je i skinem i pređem na klasično gledanje. Prošlu sezonu je SF emitovao epizode samo nedelju dana posle premijera (po dve u bloku baš kako i volim da gledam), pa sam tako slučajno naleteo i počeo da gledam seriju.Naravno da sam sumnjao da iko zna, ali eto pomislio sam da ispoštujem seriju na tom kanalu i ove sezone...

Link to comment

Odgledao prvu epizodu Generation Kill i mogu samo da se nadam da su ostale mnogo bolje. Uopste nisam impresioniran :mellow:edit:

Sinovi anarhije postaju nepodnosljivo glupi.
plus jedan
a lepo sam vam reko da diskovi sa narezanim SOA nisu ni za brisanje dupeta... odereš se
Kad da prestanem da gledam? Odgledao sam samo prve 2 epizode i cini mi se skroz ok serija. Edited by Feindouno
Link to comment

jebiga, dovoljna je bila špica prve epizode :Dnemam pojma, uvek je isto. ako ti se sviđa nastaviš, šta sada ima to od ikoga da zavisi

Edited by korindjar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...