Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

Posle sjajno snimljenog filma Boiling Point (ko nije gledao obavezno), stigao nastavak u vidu mini serije na BBC-ju.

 

Da, poredjenje sa The Bear je neizbezno (film BP je ipak prvi snimljen), ali uvek ima mesta za kvalitetnu dramu..

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 26. 9. 2023. at 14:38, goofs said:

We own this City, nije spektakl, ali moze da prodje, 6 epizoda, glume Panišer i budući Supermen

Pregledao 3 epizode, drži mi pažnju i što je najbitnije :D kraj se nazire, hvala za preporuku

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Jesper23 said:

Pregledao 3 epizode, drži mi pažnju i što je najbitnije :D kraj se nazire, hvala za preporuku

 

Love and Death odmah posle. 

  • +1 1
Link to comment

Vidim na Fargo temi da su bila podeljenja mišljenja o 4. sezoni.

 

Kakvi su vam utisci o njoj sada posle nekog vremena? Pitam pošto večeras kreće na RTS.

Edited by Milošica
Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

Stiže ono što smo svi čekali godinama!

 

Prison Break Season 6! :laugh:

No, Season 6 of Prison Break won’t be returning. A new season was supposed to happen at some time, but it never materialized. Fox, the show’s network, became disinterested. 

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

No, Season 6 of Prison Break won’t be returning. A new season was supposed to happen at some time, but it never materialized. Fox, the show’s network, became disinterested. 

 

Proverio sam pre kačenja, doduše na netflix daily updates page-u na FB, nisam obraćao pažnju, delovalo je kao netflix nalog, isti logo. My bad. 

  • +1 1
Link to comment

Slow Horses

 

https://www.imdb.com/title/tt5875444/?ref_=tt_sims_tt_i_3

 

Odgledao prve dve sezone za dva - tri dana. Treća još nije dostupna na trafikama. Da li možete da mi preporučite nešto sa sličnim narativom + crni humor + da bude u toj seriji Gary Oldman, pa makar epizoda, dve?

 

edit: ok, ne mora Gary, sad sam video njegovu filmografiju, slabo je snimao serije. 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
14 hours ago, 3opge said:

 

na zalost prilicno debilno primenjen vibe

 

 


Pa taj vibe i treba da je debilan - ne samo zbog smeha na prvu loptu, nego i zbog sustinskog debilizma takvih poduhvata i likova kojima padaju na pamet
(zar nismo koliko juce gledali u RL jedan takav amatersko-debilni pokusaj neceg "patriotskog")
 
Odgledala sam do sada tri epizode, mada ne hronoloski, prvo sam gledala trecu i bilo mi smesno (i odmah me podsetilo na Veep, tek sad vidim u trailer da je od istih autora).
Posle su mi prve dve bile manje zabavne, videcu u nastavku. 
 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...