Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Druga sezona nije dosadnjikava, a btw The Bear je bolja druga nego prva 😁

 

Elem, bila dosadnjikava ili ne, tek je trebalo da sledi ono pravo. Sledi spoiler pa nek ne cita onaj koji nije gledao poslednju epizodu ili ne zna istoriju basketa.

 

Serija se zavrsava porazom od Bostona. Moze li besmislenije od toga da se zavrsi serija koja se zove Winning Time?

 

Tek im slede tri titule, showtime basketball i gomilu toga sto je kolega gore nabrojao. Sve to ne moze da ucini da serija bude dosadna, sve i uz slabije napisan scenario.

  • +1 1
Link to comment

Carnival Row 2 je teško đubre, ne sećam se kad sam odgledao nešto bednije od ovoga (a gledao sam Witchera 3).

 

Prva sezona je bila ok, imala je potencijal i lep seting, zanimljiv svet i neke alegorije na kojima su mogli da grade dalje. Druga - leptejbo, kao četiri sezone sprčkane u jednu, neke paralelne priče koje su toliko loše i glupe, likovi koji okreću svoje stavove za po 180 tri puta po epizodi, epilozi su baš :isuse: zapitaš se šta si ovo gledao 10ak sati.

 

Pretpostavljam (samo pretpostavljam, ne da mi se da istražujem) da im je Amazon u pola snimanja rekao da gase seriju, pa su frikombinovali završetak, no i dalje je ovo bez opravdanja.

Edited by goofs
Link to comment

Na kraju, Fargo S4 ispade sasvim ok.

 

Kinematografski je sjajan, ima dosta dobre kamere i režije, žali bože što HBO ima najgoru sliku od svih striming servisa, pa nije moglo ljudskije da se uživa u tome i Nju Jorku 50ih.

 

Priča je sasvim solidna u fargo fazonu, sa obrtima, iznenađenjima, po nekim apsurdno-zanimljivim momentima. Dinamika bi bila bolja sa 1, 2 epizode manje, ali ok je i ovih 11.

  • +1 1
Link to comment

Sinoć sagledao ep 1. House of Saddam, i utisak je da nikad u životu ništa gore nisam pogledao, na nivou telenovela. Gomila likova sa brkovima, fast forward radnja, Sadam roka likove bez ikakvog objašnjenja, očajajn arapsko-engleski, očajne facijalne ekspresije, sem Sadama koji je uvijek nadrkan, a ostali su prepadnuti.

Edited by Jesper23
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...