Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Isuse Hriste sa biciklom u čmaru, šta su napravili od poslednje sezone Billions. Još u prošloj je ceo plot sa Mike Pencom bio ludicrous ali sad su na to dodali neku kvazi borbu da on ne postane predsednik. :lolol: Ima već meme online sa poredjenjem. 
 

IMG_5033.jpeg.4fbf7c8d638c5696aea8b2699ab5e7c5.jpeg

 

Da ne pričam u šta su se pretvorili likovi koji su u prve dve sezone imali neku svoju ličnu priču i dubinicu. Sada su dvodimenzionalni cardboard karakteri koji izbacuju sulude reference na loop. 

  • +1 2
Link to comment

Odgledao novi Justified.

Meh.

Rajlan izgleda ima šmeka samo u onim Kentakijskim pustopoljinama, u gradu nit smrdi nit miriše.

Plus, for the love of god, ne kapiram kako su ugurali onu debelu crnkinju sa fejk trepavicama da glumi glavnu ribu. Jel ona producentova svastika? Svo vreme sam mislio da je neka sprdnja u pitanju.

 

Da nije bilo Bojda na kraju, bilo bi gore od Bosch Legacy - ovako ostaje nada.......:unsure:

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Moze li se 1923 gledati bez da se gledao Yellowstone? I da li ce eventualno smetati naknadnom gledanju potonjeg?

 

Lagano. Svaki deo serijala je pravljen da bude samodovoljan i da obradjuje vremenski period u kome se desava. Desi se da te par sitnica zainteresuje da pogledas na netu ali (what was and what's gonna happen) ne moras.

Link to comment

Gledao sam Heels, američka melodrama o onom njihovom lažnom rvanju.

 

Glume Zelena strela iz Arrowa i Ragnarov sin prvenac iz Vikinga, a highlight serije je Frenki Sobotka u, verovatno, ulozi života.

 

Nisam fan, vidim da je izašla s2, ali ne verujem da ću gledati. Očekivao sam nešto tipa Wrestler, što će dočarati kako ti njihovi životi nisu laki, a dobio to samo za decu koja vole ružičasto, neki kao porodični odnosi, drame, malo traume, a toliko toga se vrti oko sporta koji je fejk, zapleti koji su glupi, usiljena tenzija…

 

Kao Arrow meets Vikings, ali bez trunke Wirea. Anti-Wire.

Link to comment
On 3. 9. 2023. at 23:35, Nebojsa said:

prepisao bih prvi pasus, uz par izmena: from -> only murders in the building, te da su u omitb prve dve sezone briljantne, a treca, barem prvih 5 epizoda, nesto najdosadnije sto sam u skorije vreme pogledao.

omitb potpisuje 6-7 razlicitih scenarista, u prvih par sezona sve epizode su prilicno izjednacenog kvaliteta, s nekim uvrnutim sarmom kao konstantnom povezujucom linijom. u trecoj sezoni, svakom novom epizodom, pomenuti sarm ne samo da bledi, vec prerasta u usiljenost, te ostavi coveka u najmanju ruku - ravnodusnim. bas tesko razocarenje dosad.

 

On 4. 9. 2023. at 22:03, Jimmy Kowalski said:

 

Nastavi ti lepo da gledas, pa ako ne valja do kraja, kazi da mi ne moramo.. :D

 

Ja sam prve 2 sezone gledao back2back i bila mi dobra razonoda. Ali ako je velik pad kvaliteta u 3, preskoci cu..

 

Nama dvoma se i treca sezona jako dopada, bas kao i prve dve - ne vidim neki sad pad.

  • +1 2
Link to comment
Gledao sam Heels, američka melodrama o onom njihovom lažnom rvanju.
 
Glume Zelena strela iz Arrowa i Ragnarov sin prvenac iz Vikinga, a highlight serije je Frenki Sobotka u, verovatno, ulozi života.
 
Nisam fan, vidim da je izašla s2, ali ne verujem da ću gledati. Očekivao sam nešto tipa Wrestler, što će dočarati kako ti njihovi životi nisu laki, a dobio to samo za decu koja vole ružičasto, neki kao porodični odnosi, drame, malo traume, a toliko toga se vrti oko sporta koji je fejk, zapleti koji su glupi, usiljena tenzija…
 
Kao Arrow meets Vikings, ali bez trunke Wirea. Anti-Wire.

Malo je offtopic ali gledao sam Wrestler skoro ponovo, mislio da mi se neće svideti. Kad ono sad mi i "bolje leglo"....




...shiiit has hit the fan...
  • +1 1
Link to comment

nesto babrao po iplayer-u i naletim na novu sezonu beck-a, desetu po redu. meni super. nisu banalni, lepo glume i prija ocima. bas mi lepo lego.  toliko da mozda krenem i malo u nazad kad ovo zavrsi. 

 

 

Link to comment

RiP “Winning Time”, HBO otkazao seriju posle druge sezone (koja ima samo sedam epizoda).

Corpo magovi i ostali stručnjaci su spremili svilen gajtan pre nego je serija imala priliku da prikaže:

  • Showtime Lejkerse, pošto se jelte bave showtime Lejkersima
  • Bird/Magic pomirenje kroz Converse reklamu
  • pojavu izvesnog Majkl Džefri Džordana
  • pojavu bad boys Pistonsa
  • Medžikov HIV
  • Dream Team olimpijadu

Ako ovo nije bilo filmljivo uz jak marketinški potencijal, ne znam šta je. 
U stvari znam šta je, dajte nam još jedan woke reality sa besmislenim zapletom, molim vas.

  • Tužno 4
Link to comment
25 minutes ago, goofs said:

RiP “Winning Time”, HBO otkazao seriju posle druge sezone (koja ima samo sedam epizoda).

Corpo magovi i ostali stručnjaci su spremili svilen gajtan pre nego je serija imala priliku da prikaže:

  • Showtime Lejkerse, pošto se jelte bave showtime Lejkersima
  • Bird/Magic pomirenje kroz Converse reklamu
  • pojavu izvesnog Majkl Džefri Džordana
  • pojavu bad boys Pistonsa
  • Medžikov HIV
  • Dream Team olimpijadu

Ako ovo nije bilo filmljivo uz jak marketinški potencijal, ne znam šta je. 
U stvari znam šta je, dajte nam još jedan woke reality sa besmislenim zapletom, molim vas.

 

 

logicno i ocekivano.

druga sezona je dosadnjikava. jedva se nakanim da gledam, iako sam prve sezone maltene bindzovao. 

 

sa The Bear ista prica.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...