Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

pdobro, ja sam tako nesto i ocekivao. tj, ocekivao sam da bude nesto predvidljivo i jeftino, ali koliko toliko zabavno. dakle, kao flash forward ili V. nisam josh pogledao epizodu, ali - jel i dalje ima onih '289 seconds earlier' sekvenci? koliko je ono bilo idiotski u prvoj epizodi..nego, rubicon je sve bolji i bolji. nadam se da ce biti druge sezone, mada slutim da su slabe sanse za to.

Link to comment
pdobro, ja sam tako nesto i ocekivao. tj, ocekivao sam da bude nesto predvidljivo i jeftino, ali koliko toliko zabavno. dakle, kao flash forward ili V. nisam josh pogledao epizodu, ali - jel i dalje ima onih '289 seconds earlier' sekvenci? koliko je ono bilo idiotski u prvoj epizodi..
Ja sam zbog toga prekinuo gledanje druge epizode :ph34r:Ako u narednim epizodama prestanu sa tim, mozda i nastavim, ali ovako je previse neprijatno za gledanje. Edited by Uskebasi
Link to comment
pdobro, ja sam tako nesto i ocekivao. tj, ocekivao sam da bude nesto predvidljivo i jeftino, ali koliko toliko zabavno. dakle, kao flash forward ili V. nisam josh pogledao epizodu, ali - jel i dalje ima onih '289 seconds earlier' sekvenci? koliko je ono bilo idiotski u prvoj epizodi..nego, rubicon je sve bolji i bolji. nadam se da ce biti druge sezone, mada slutim da su slabe sanse za to.
ne da ima nego dzampuju™ po vremenu gore nego efekat pokvarene ploce u lostu ...

koga boli kurac kako su se dvoje smuvali .. ffs

Link to comment

mislim da je gledanost jako slaba. mandingo se sigurno bolje razumije u te stvari, ali po onome sto sam chitao, jedino sto bi moglo spasiti seriju je neka nominacija za golden globe ili tako nesto. mada, s druge strane, citah i neki intervju jednog od kreatora koji kaze da zna imaju vec plan za drugu sezonu.

Link to comment
Ja cepam Six Feet Under, vrlo zadovoljan. HBO jednostavno ne maši. Gledam Dextera kao geja, teško čoveku da se navikne.
Posle odgledane prve sezone: fenomenalno, fenomenalno, fenomenalno. Kao i u većini HBO-ovih izdanja dosta se radi na karaketrizaciji likova, manje na dinamici radnje što je maestralno odrađeno, priča se razvija taman koliko treba u svakom momentu, i uglavnom u pravom pravcu (zanimljivom). Serija je napisana savršeno, režirana isto tako, Rut tj keva - žena jebe kevu kako glumi, Kler tj ćera takođe. Nema slabe karike. Once more: Almost Perfect.
Link to comment

i ja poceh konacno 6 feet under. samo dvije epizode pogledah do sada, svidja mi se. malo me cerka nervira, a puno me nervira cercin bojfrend, onaj idiot milo iz 24. jedna od najnesimpaticnijih njushki ikad, nadam se da ga nece biti previse u seriji

Link to comment
onaj idiot milo iz 24. jedna od najnesimpaticnijih njushki ikad, nadam se da ga nece biti previse u seriji
Jebote, vidim ja da mi je poznat magarac. Ima ga sporadično, sa povećanom dozom pred kraj prve i početkom druge sezone.
Link to comment
mislim da je gledanost jako slaba. mandingo se sigurno bolje razumije u te stvari, ali po onome sto sam chitao, jedino sto bi moglo spasiti seriju je neka nominacija za golden globe ili tako nesto. mada, s druge strane, citah i neki intervju jednog od kreatora koji kaze da zna imaju vec plan za drugu sezonu.
Gledanost jeste slaba. Zadnja epizoda: 1.031 million viewers 0.2 demo. Da ide na network TV, bila bi otkazana sigurno, ovako ostaje na AMC-u (koji ipak nije HBO i hteli - ne hteli, moraju da gledaju u brojeve). Golden Globe ili emmy bi im legli ko budali samar. Koliko vidim, jos nista definitivno nije odluceno, videcemo....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...