Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

4 hours ago, Halvard said:

 

Niko nije gledao From? Ja završio prvu sezonu i baš mi je super. Mračna, misteriozna i uznemirujuća u baš adekvatnim količinama. Dobra glumačka postava, zanimljivi likovi i njihova dinamika, intrigantna priča koja se polako odmotava iz epizode u epizodu.

Sad samo čekam da vidim kako će da je useru jer već mogu da zamislim nekoliko potencijalnih načina :dry: Ovo je jedna od onih serija gde je bolje da glavna misterija ostane nerazrešena jer je nemoguće naći smisleno i zadovoljavajuće objašnjenje.

Ja se sve nesto natezem, krenem pa odustanem jer kontamn da je previse losija i/ili drugacija od Castle Rock ciji vajb naoko gura. Pa kakva je u odnosu na Cstle Rock?

Link to comment
On 4. 8. 2023. at 19:51, Halvard said:

 

Niko nije gledao From? Ja završio prvu sezonu i baš mi je super. Mračna, misteriozna i uznemirujuća u baš adekvatnim količinama. Dobra glumačka postava, zanimljivi likovi i njihova dinamika, intrigantna priča koja se polako odmotava iz epizode u epizodu.

Sad samo čekam da vidim kako će da je useru jer već mogu da zamislim nekoliko potencijalnih načina :dry: Ovo je jedna od onih serija gde je bolje da glavna misterija ostane nerazrešena jer je nemoguće naći smisleno i zadovoljavajuće objašnjenje.

 

On 5. 8. 2023. at 0:28, kipo said:

Ja se sve nesto natezem, krenem pa odustanem jer kontamn da je previse losija i/ili drugacija od Castle Rock ciji vajb naoko gura. Pa kakva je u odnosu na Cstle Rock?

Pogledao obe sezone zanimljiv kraj druge sezon sad je wtf pa sam malo čitao teorije po netu sta može biti.

 

Inače moja teorija vezano za takav tip serije da dana scenaristi krenu sa pričom ne znajućo kako će završiti pa onda posle sezonu dve lepo iščitaju teorija fanova šta može biti pa izmiksaju nešto što im se sviđa.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
50 minutes ago, Filozof manijak said:

Kakva je serije The Deuce?

Vredi li odvojiti vreme za nju?

 

Klasik provučen ispod radara šire javnosti™.

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
52 minutes ago, Filozof manijak said:

Kakva je serije The Deuce?

Vredi li odvojiti vreme za nju?

meni se svidela. 

volim prikazanu epohu, volim njujork. 

  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, Moća said:

 

Pogledao obe sezone zanimljiv kraj druge sezon sad je wtf pa sam malo čitao teorije po netu sta može biti.

 

Inače moja teorija vezano za takav tip serije da dana scenaristi krenu sa pričom ne znajućo kako će završiti pa onda posle sezonu dve lepo iščitaju teorija fanova šta može biti pa izmiksaju nešto što im se sviđa.

nisam nista citala od teorija, ali definitivno sad postoji jedan podzanr serija koje krecu intrigantno, uzbudljivo, atmosfericno, a onda u jednom trenutku skoro da pocnes da primecujes scenaristu u pozadini kako tumara po scenografiji i trazi izlaz. 

from je vrlo gledljiv, ali kao da vec vidim kako odlazi u beskonacnu petlju i komplikovanje bez jasnog ishoda.

 

bas sam nesto skoro razmisljala kako bi mi legla jedna koherentna, obuzimajuca misterija. i onda vidim da se privodi kraju ovaj film

sleeping dogs

pre par godina sam procitala knjigu i recimo da imam solidno visoka ocekivanja. bas cemo ispratiti.

Edited by Aleksija
  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Kakva je serije The Deuce?

Vredi li odvojiti vreme za nju?

apsolutno, jedna od boljih miniserija i tv ostvarenja generalno

  • Hvala 1
Link to comment
On 3. 8. 2023. at 18:08, djordje geprat said:

odbledah iz cuga na pikboksu 4 epizode CNN serijje o filmovima. od nemih sa kitonom i čaplinom do pojave, po meni, najboljeg u USA kinematografiji. epizoda se završava sa diplomcem, izi rajder, ponoćnim kaubojem. jedva čekam sledeću epizodu. očekujem džoa, konje koje ubijaju, tačku nestajanja, mash, kvaku....

jučepopodne i kasno uveče odgledao sam još 4 epizode serije. dve o remek delima sedamdesetih a

osamdesete, pak, pune komercijalnih, SF, futurističkih projekata. meni nebitnih

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...