Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 15. 7. 2023. at 16:47, BlackGeorge said:

Odgledao treću epizodu treće sezone Ozark. Moje mišljenje je da prve dve sezone debelo odskaču po kvalitetu u odnosu na treću. Gledam dalje, možda se popravi utisak.

 

Neće se popraviti, sunovrat je samo takav. Otprilike su imali materijala za sezonu i po, ali pošto je bilo popularno onda aj rastegnemo na četiri :isuse:

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Yakamoz S-245. Turski spin-off belgijske Into the Night. Ovaj put u podmornici. Kreće kao kliše ali se posle fino razviju likovi i nije loše za zbindž. Samo 7 episoda, piči i Djurdjevdan u jednom trenutku. :D 

Link to comment
On 16.7.2023. at 20:02, John Coltrane said:

Opet tražim neku dobru, novu, komediju za gledanje na netflixu ili hbo.

 

Hvala unapred.

 

Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

 

 

nisam bas ljubitelj komedije pa ne ocekuj previse, evo neke koje sam gledao

 

 

master of none

 

inside no. 9

 

the great

 

ambassadors

 

the white lotus

 

mrs. davis

 

barry

 

why women kill

 

parlement

 

a very secret service

 

beef

 

the marvelous mrs. maisel

 

young sheldon

 

kleo

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 10. 7. 2023. at 21:10, 3opge said:

The Idol je serija oko koje su se svi mediji jednom u istoriji usaglasili da je opako sranje.

 

 

ma teska tresina. sam levinson bi hteo jako da je gaspar noe ali avaj

  • +1 1
Link to comment

The Bear s02 malo slabija od keca. Karmena nema previše, a oko novog restorana se ništa ne dešava do otvaranja tako da ni na tom polju se ništa specijalno ne dešava. 

 

Razvodnjeno sve u svemu, fali malo intenziteta.

 

Silo - stigao do 07, meni pristojno, ništa specijalno ali dobra premisa, pa to ide nekako... Nije loše. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

odgledao ted lasso trecu sezonu. ne znam da li nastavljaju, ja bi pratio.

 

utisak je da su krenuli sa 25 minutnim formatom, a zavrsili bi sa epizodama po 3 sata u sledecoj sezoni :hihi:

Link to comment

Ja sve vise gledam serije iz Azije. Nebitno je da li su sire poznate (odnosno na nekoj od poznatih platformi, Netflix u ovom slucaju), ili ne. Ako su radjene po nekom stripu, utoliko bolje.

U ovom slucaju imamo cak dve, koje spadaju u sve pomenuto. Za Black Knight ste verovatno culi, 6 epizoda, mracna prica u postapokalipticnom miljeu, trenutno imamo jednu sezonu. See You in My 19th Life je druga; 12 epizoda, pri cemu zavrsne dve imaju premijeru danas i sutra, te ostaje da se vidi kako ce sezonu/pricu privesti kraju (glavni lik se seca prethodnih zivota). Koga zanima strip, moze ga u zvanicnoj varijanti pronaci na webtoonu, odnosno na nekom nezvanicnom sajtu.

Link to comment
On 12.7.2023. at 9:43, Halvard said:

The Horror of Dolores Roach

 

https://m.imdb.com/title/tt9174630/?ref_=ext_shr_lnk

 

Vrlo mračna komedija, ali dosta pitka. Može lako da se izbindžuje. Justina Machado je fenomenalna. Preporučujem.

+1

da dodam jos i uvrnuta i bizarna na "mracna", te da nije za one sa slabijim stomakom.

pored justine, alejandro hernandez/luis po-ki-dao. odlicni sporedni likovi i kratka forma: 8*30 minuta; svi preduslovi za 1 dobar letnji popodnevni bindz.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...