Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

16 minutes ago, Misko said:

Da mi je dinar za svaki put kada mi je ovo receno(i to samo an temu SATC), bio bih milioner:D

:lol: zezam se ja.

volim tu seriju zato što volim ameriku i celo to njihovo majmunisanje, prenaglašenost, foliranje, spektakl i bonvivanstvo a na kraju tu uvek ima humora i pobeđuje pravda. 

ja sam neizlečivi američki patriota :D

  • Haha 4
Link to comment
6 minutes ago, slepa živana said:

:lol: zezam se ja.

volim tu seriju zato što volim ameriku i celo to njihovo majmunisanje, prenaglašenost, foliranje, spektakl i bonvivanstvo a na kraju tu uvek ima humora i pobeđuje pravda. 

ja sam neizlečivi američki patriota :D

Ma okej, gilti plezer i to,s vi to imamo, nego, neki bas o toj serji priacju kao da je neki masterpiece, ili nesto..

Link to comment

Odgledala 5 od 6 epizoda najnovijeg Džeka Rajana. U globalu, bolje je od one papazjanije po Rusiji iz prošle sezone, ali kao da je dete pisalo scenario. Kada sam počela da gledam petu epizodu, odjednom imamo neku radnju, koja bi trebalo da ima neki uvod, a nema ga. Opet je istovremeno noć u svim delovima sveta i tako....gomila gluposti.

Da odgledam 6. i zaboravim momentalno na ovo. :D

Link to comment

Odgledao treću epizodu treće sezone Ozark. Moje mišljenje je da prve dve sezone debelo odskaču po kvalitetu u odnosu na treću. Gledam dalje, možda se popravi utisak.

  • +1 1
Link to comment

Made in Italy, 2019.

 

O modi ne znam gotovo ništa, niti me preterano zanima; no se sve menja, pa i to.

Počeo sam na golom entuzijazmu i nostalgičnom valu, a delom i običaju da engleski sa ekrana povremeno presečem negleskim.

Puši se po kancelarijama. Vozi se bez pojaseva. Ne sudite strogo.

https://m.imdb.com/title/tt9260992/

Link to comment
4 hours ago, banecare1 said:

silo - stigao do S01E07. 6-7 E dosadnjikave, ali neko rece da je kraj ok pa cu izgurati nekako...

 

e08-e10 su vec bolje, sve u svemu zadovoljan i cekam s02

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...