Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 minute ago, Patty Lee said:

jednom nedeljno ide And Just Like That… pa to hejtwatchujem, ali toliko su se izlizali da ne možeš pošteno ni da se nerviraš. :dry:

 

+1, a što je najgore slučajno sam skoro rewatchovao epizodu Sex&Grada u kojoj Miranda vodi devojku na korpo ručak da bi je primili u uži krug partnera, pa na kraju prizna kako jebiga ipak nije lezbejka i dodatno u liftu poljubi sexicu da potvrdi - nope, jebiga. :D Od one scene trojke sa butch Che su mi ostali oči pozadi od prevrtanja. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Meni se dopala početna potka (cumshot) ali onda skreću odatle i više nikad se ne vraćaju na to. Batalio posle 3. epizode. 

 

E vidiš, potpuno sam zaboravio na tu uvodnu misteriju - ko li je svršio po licu naše junakinje i onda sliku podelio na Tviteru? Nemamo pojma! Izgleda ne zna ni ona, ili neće da kaže! Šta će biti, kako će se to odraziti na nju, na karijeru, na svet? Stay tuned...! I posle penis, ni reč više na tu temu.

 

(Ja sam tu na početku slutio da će serija biti o njenom mentalnom raspadu, da ćemo se do kraja otkriti da to ona samu sebe pokušava da sabotira i sjebe karijeru, ali joj ne ide nego keeps failing upwards.)

 

Ali možda je i najluđi detalj od svih ta ideja da je danas superzvezda ostavljena na milost i nemilost svog labela, ako produkcija neće da joj objavi album, nema albuma. Ako im se ne dopadne pesma, ne sme da objavi pesmu. Ako ih ne impresionira svojom mentalnom stabilnošću, otkazaće joj turneju!

 

FFS, nije 1983. godina, ne moraju da se ulažu milioni u štampanje ploča, alo ljudi. Svaki drugi artist osniva sam svoj label, toliko je jeftino baviti se produkcijom. Godine 2023, i ona baba i onaj semitski stereotip bi obigravali oko svoje zvezdice i radili šta god kaže, jer je brand ona a ne oni. 

 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Kaže Bill Simmons da je probao da napravi Purple rain za TikTok generaciju, ali kakav je on Prince takav je Idol kao projekat. 

 

Propustio si kasniji deo zapleta u kojoj Depp otkriva da je Weeknd dobio insajd info da ona voli Princa, pa ceni da joj je zato tupio o njemu :D Kao da je neki opskurni muzičar u pitanju jebote, nema šanse da bi dvoje ljudi koji se bave muzikom znali za njega nezavisno jedno od drugog! Ne, nego je dokaz zavere :isuse:

 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

 

+1, a što je najgore slučajno sam skoro rewatchovao epizodu Sex&Grada u kojoj Miranda vodi devojku na korpo ručak da bi je primili u uži krug partnera, pa na kraju prizna kako jebiga ipak nije lezbejka i dodatno u liftu poljubi sexicu da potvrdi - nope, jebiga. :D Od one scene trojke sa butch Che su mi ostali oči pozadi od prevrtanja. 

 

Miranda Hobs je sada Sintija Nikson (glumica), mi ustvari gledamo njen privatni život. Sintija je jedan od producenata serije i njen uslov je bio da ima kreativnu kontrolu nad likom koga glumi. Ono, bučerovali su i druge ali Miandu su baš ugazili strašno najstrašnije. A Che je toliko iritantan lik da ću na kraju poverovati da je writers room pun closeted republikanaca koji upravo i hoće da nam ogade sve sa predznakom queer non binary… a vrv da nije to, ljudi koji ovo pišu 100% misle da rade nešto dobro, što celu stvar čini ekstra tužnijom.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

(Ja sam tu na početku slutio da će serija biti o njenom mentalnom raspadu, da ćemo se do kraja otkriti da to ona samu sebe pokušava da sabotira i sjebe karijeru, ali joj ne ide nego keeps failing upwards.)

 

Ovo. Mislio sam da će biti o tome kako industrija uzdiže svoje čedo kontra nečega što bi pre 20+ godina uništilo nekome karijeru. Pa onda malo kako se pregovara, stavlja cumshot kontra svemu na album cover, kako se TikTokuje, spretni social media spineri kontra precvalih menadžera iz prošlog veka, gde bi kult lider bio više neka usputna salata da se pokaže kako i to postoji danas. Bila mi je ok ona scena kada mlada kultistkinja svira virkla, ali tu mi je već pažnja potpuno popustila jer sam shvatio da će serija biti o ispiranju mozga od strane nekoga ko nema ni trunku harizme ili privlačnosti uspešnog kult lidera. Ako ne možeš mene, simple pezanta, da zainteresuješ i privučeš da gledam - baš ćeš industrijsko čedo i keš mašinu da zavedeš. 

 

 

edit: lupetam

 

 

Edited by Mos
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Patty Lee said:

 

Miranda Hobs je sada Sintija Nikson (glumica), mi ustvari gledamo njen privatni život.

 

Tako je! Nisam razmišljao na taj način ali to je to. :) 

Link to comment

A možda je u pitanju komedija, samo mi ne kapiramo?

 

Možda druga sezona bude čist Entourage 2.0, lepi ženski Vince, ružni ženski E, crni Johnny Drama sa repićem...

Link to comment
On 5. 7. 2023. at 21:59, Misko said:

Brate, hvala,stvarno  nema potrebe da se cimas..na kraju , skinucu s aneta, anjbolje sto nadjem..ali, hvala na ponudi..

 

Šta si radio? Što me nisi podsetio, ja zaboravio sutradan :unsure:

 

Našao sam prve 3 sezone i dvd od 5, ali sam ubedjen da imam svih 7 plus neke specijale.

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Šta si radio? Što me nisi podsetio, ja zaboravio sutradan :unsure:

 

Našao sam prve 3 sezone i dvd od 5, ali sam ubedjen da imam svih 7 plus neke specijale.

 

Ma, opusteno, stvarno, nasao sma neke torrent fajlove na krjau, dvd rip..stara sam ja torrent krtica :D..ALi, kao da si mi poslao, stvarno..i onako je ne bih mogao bez prevoda, za tu seriju ipka, treba prevod.. 

Link to comment
Ma, opusteno, stvarno, nasao sma neke torrent fajlove na krjau, dvd rip..stara sam ja torrent krtica [emoji3]..ALi, kao da si mi poslao, stvarno..i onako je ne bih mogao bez prevoda, za tu seriju ipka, treba prevod.. 

Ja se sećam nekog box set-a koji je bio u obliku onih fioka sa dosijeima...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Misko said:

Ma, opusteno, stvarno, nasao sma neke torrent fajlove na krjau, dvd rip..stara sam ja torrent krtica :D..ALi, kao da si mi poslao, stvarno..i onako je ne bih mogao bez prevoda, za tu seriju ipka, treba prevod.. 

 

OK, ako se predomisliš ti viči. 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Dobar je The Bear pt.II. Inspirativna je kao i prva sezona, iako je drugačijeg vajba, kvalitet je ostao.

Doduše, tek sam na pola, al me vozi fino.

Edited by maheem
Link to comment
On 10.7.2023. at 13:20, Patty Lee said:

Hvala. Zvuči predivno, gledaće se. Trenutno jednom nedeljno ide And Just Like That… pa to hejtwatchujem, ali toliko su se izlizali da ne možeš pošteno ni da se nerviraš. :dry:

Fenomen Seksa i Grada necu razumeti dok sam  ziv..ne znam da li mi je ensto u zivotu bilo..pa nemam nia dekvatan izraz, kao to, ono sto sma naleto za zivota na par epizoda, i jos da na to mnogu svrsavaju toliko..bice da sam ja ne duduk nego dudukcina na tu temu..a jos ne cuh neko konkretno bjasnjenje zasto je to toliko progresivno gineijalno sem: ma ti si muskarac, ne kapiras ti to..

Link to comment
6 hours ago, Misko said:

Fenomen Seksa i Grada necu razumeti dok sam  ziv..ne znam da li mi je ensto u zivotu bilo..pa nemam nia dekvatan izraz, kao to, ono sto sma naleto za zivota na par epizoda, i jos da na to mnogu svrsavaju toliko..bice da sam ja ne duduk nego dudukcina na tu temu..a jos ne cuh neko konkretno bjasnjenje zasto je to toliko progresivno gineijalno sem: ma ti si muskarac, ne kapiras ti to..

nikad nećeš razumeti žene.

Link to comment
23 minutes ago, slepa živana said:

nikad nećeš razumeti žene.

Da mi je dinar za svaki put kada mi je ovo receno(i to samo an temu SATC), bio bih milioner:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...