Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam neki serijofil, ali na ovo bh se nadovezao: je li moguce da nema nekog iole pristojnog torrenta sa serijom Homicide? Tolika tehnologija, trista cuda, nije nigde nista procurelo, makar 720p kvalitet, meni bi i to bila puna kapa? Nalezteh na neki 360p kvalitet? gledao bih, mozda nekad, ponovo, ali, ne cima mi se za neki divx koji je i za divx standarde B kategorija, i to da ih castim

Link to comment

Nije stvar u torrentima, tamo se pojavi ono sto je zvanicno izaslo kao DVD boxset.

 

Uglavnom, ako trazis, preporuka je Shout Factory! DVD boxset. Nije HD, ali je najbolje sto postoji..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Nije stvar u torrentima, tamo se pojavi ono sto je zvanicno izaslo kao DVD boxset.

 

Uglavnom, ako trazis, preporuka je Shout Factory! DVD boxset

da, ali danas ti procuri i neki HD filmova koji nisu ni na Blu Rej izasli,sa nekih strimpova verovatno, netfiksova..kapiram da Homicide nije nigde ni izasao u takvom nekom formatu, ni online, ni bilo gde..interesovanje, je ocigledno mlao, tu seriju su pojeli Shield i Zica..

Link to comment

High Fidelity mi je top 5 film (hehe) i kad sam video da prave seriju sa Zoe Kravitz bio sam snobovski siguran da će biti sranje. Kad ono, neloše. Da, mnogo toga ne funkcioniše isto kad je neko onoliko hot u poredjenju sa opsesivnim manchild narcisom koju ta uloga zahteva, ali sam usput shvatio da mi prija atmosfera, da je Zoe neobjašnjivo harizmatična i prirodna, ima dovoljno staromodnog humora i cinizma. Dopada mi se čak i tvist na glavnu potku, nisam završio ali se nadam da neće biti tužan kraj kao u filmu. :)

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Misko said:

da, ali danas ti procuri i neki HD filmova koji nisu ni na Blu Rej izasli,sa nekih strimpova verovatno, netfiksova..kapiram da Homicide nije nigde ni izasao u takvom nekom formatu, ni online, ni bilo gde..interesovanje, je ocigledno mlao, tu seriju su pojeli Shield i Zica..

 

Ako se dobro sećam čini mi se da je Dejvid Sajmon spominjao da su Wire namerno snimali na 16mm filmu iako je TV projekat baš sa idejom da posle može da se remasteruje/sredi. Ako je snimano direktno na video traku kao Homicide mislim da od HD verzije nema ništa, prosto kvalitet originalnog snimka nije dovoljan. Razjasniće valjda neko ko se bolje razume u tu tehniku, ja sam otprilike ovako zapamtio.

Link to comment

@Misko

 

Proveriću ovih dana šta imam na dvd, trebalo bi da imam sve, pa mogu preko We Transfer da ti šaljem. Ako nisu izgrebani/oštećeni, naravno

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

@Misko

 

Proveriću ovih dana šta imam na dvd, trebalo bi da imam sve, pa mogu preko We Transfer da ti šaljem. Ako nisu izgrebani/oštećeni, naravno

Brate, hvala,stvarno  nema potrebe da se cimas..na kraju , skinucu s aneta, anjbolje sto nadjem..ali, hvala na ponudi..

Link to comment

Gotov Ted laso fenomenalnom sezonom od 12 dobrih epizoda od 40ak i jače minuta.

 

Ne mogu da kažem da ova serija nema mana, mogao bih da nabrojim nekoliko ali jednostavno neću jer ima taj neki pozitivan flow i simpatične likove koji nas uspešno uvlače u svoje živote i zahvaljujući čemu su sve te mane manje više nebitne. U poslednjoj sezoni svaki stori lajn mi je ok, tu je i pokajnička priča na koje sam posebno slab, a Džejson Sudejkis je stvorio i zaista perfektno odglumeo jednog od najsimpatičnijih serijskih likova, verovatno i ikada. Vidim sad da je pokupio Emije, sa punim pravom, bravo za njega. 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
On 28. 6. 2023. at 23:15, autsajder said:

Ovaj From ispade 1899 sa elementima horora. Prva sezona jako 8, druga eto 7.  Za previše likova je nagoviješteno da imaju presudnu ulogu i smaraju već sa romansama i brzim kursevima prve pomoći u nadrealnom svijetu užasa, ali oke, čekaće se S03

 

 

mene ova druga sezona iscrpljuje, ne verujem da cu zavrsiti. vidi se da meandriraju, a tesko da znaju gde su posli.

 

drugari, sapatnici, dajte nesto da drzi ovo malo rastrzane paznje, a da je krimi/triler zanra. british najbolje.

a moze i nesto kao 30 rock.

 

 

Link to comment
42 minutes ago, Aleksija said:

mene ova druga sezona iscrpljuje, ne verujem da cu zavrsiti. vidi se da meandriraju, a tesko da znaju gde su posli.

 

drugari, sapatnici, dajte nesto da drzi ovo malo rastrzane paznje, a da je krimi/triler zanra. british najbolje.

a moze i nesto kao 30 rock.

 

 

 

Pretpostavljam da zelis nesto sto nema brdo epizoda, vec sto mozes onako u cugu da odgledas. Od spijunski trilera recimo Ipcress File ili Slow Horses..

  • Hvala 2
Link to comment
On 3. 7. 2023. at 21:28, Arkadija said:

A ne, ovo više liči na Snowpearcer, samo nema tako jasno razdvojenih klasa.

Kakva je serija Snowpaercer, gledao sam film, ok mi je bio, ali nekako ne vidim baš materijal za seriju i to traje solidno, da li je mnogo razvučena ? 

Link to comment
11 minutes ago, sasha said:

Kakva je serija Snowpaercer, gledao sam film, ok mi je bio, ali nekako ne vidim baš materijal za seriju i to traje solidno, da li je mnogo razvučena ? 

jeste razvučena, ima dve sezone, ja sam odgledala samo prvu.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...