Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

generation kill obavezno.true blood najbolje gledati brzo, inače je manje zabavno.ostale uglavnom nisam gledala, dok breaking bad imam u planu već izvesno vreme.sad gledam carnivale, polako. hvala svima koji su preporučili. ^_^

Link to comment
od nabrojanih gubljenje vremena jedino nije generation kill. al opet serije se gledaju da bi gubio vreme :(
Pa, upravo to. Mislim, to i jeste televizija uglavnom, ono, upaljen ekran skoro u pozadini. To što je sticajem okolnosti kvalitet Holivuda strašno pao, i dosta je kvaliteta početkom decenije odjednom osvanulo na televiziji, pa je nekim čudom televizija kao postala išta drugo do gubljenje vremena. A, i te serije, ako se zanemare Žica (ajde de i) i Sopranosi i još jako malo, ostalo je isto trulež koji se na televiziji mnogo bolje vidi u informativnom programu (overdoziranje breking newsima i teškim situacijama) i dokumentarnim emisijama (mudroseravanje o istinama po formuli uložen novac srazmeran tendencioznosti)...Mislim, ranije, imao si BBC: Pajtoni, Mućke, Da, ministre, Crna guja, Alo-alo, i tako dalje... Ali, nekad, teleplay (čitaj SAD) je uglavnom bio znak drugorazrednosti i to je i uglavnom i ostao... Jedina suštinska promena koja se desila je ta što je screenplay postao trećerazredni...
Link to comment

Sta si trazio kojote? :DI koliko epizoda ima?btnj od ovih koje si spomenuo redovno gledam Fringe i odlican je, Burn Notice pogledao par puta na Fox Crime-u, kao i Dextera i sve sto mogu reci je da to nije moja solja caja. Mozes i sam da pogledas par epizoda pa vidi...

Link to comment
Sta si trazio kojote? :DI koliko epizoda ima?btnj od ovih koje si spomenuo redovno gledam Fringe i odlican je, Burn Notice pogledao par puta na Fox Crime-u, kao i Dextera i sve sto mogu reci je da to nije moja solja caja. Mozes i sam da pogledas par epizoda pa vidi...
vrhunsku seriju :Dima 7 epizoda
Link to comment
vrhunsku seriju :Dima 7 epizoda
Samo 7?Cini mi se da je to bas ono sto sam i ja trazio :DZaboravih da kazem da sam odgledao i prve 2 epizode SOA, za sad je yanimljivo i nastavicu da gledam na teveu, subotom HRT 2, po 2 epizode.
Link to comment

Dexter poceo alosetm.

Bar nisu isekli situaciju kojom se zavrsila prethodna sezona i uveli nas u "par meseci kasnije" period.Jos nisam siguran u kom smeru ce ici ova sezona, da li njegovo adaptiranje na novu situaciju i borba sa samim sobom (+FBI) ili ce instalirati novog protivnika... :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...