Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Supernatural, Dexter, Burn Notice, True Blood, Breaking Bad, Fringe, Generation Kill...koju od ovih serija da skinem? ovo mi je filip preporucio. gledao sam klipove ali ne mogu da se odlucim. mozda fringe?

Link to comment
Supernatural, Dexter, Burn Notice, True Blood, Breaking Bad, Fringe, Generation Kill...koju od ovih serija da skinem? ovo mi je filip preporucio. gledao sam klipove ali ne mogu da se odlucim. mozda fringe?
Burn Notice je sranjeza Breaking bad i Supernatural - ne znam nisam gledaotako da mozes da pocnes od True blood do Fringepreko Dexter-a
Link to comment
Kojot, Go with Dexter.Ja cepam Six Feet Under, vrlo zadovoljan. HBO jednostavno ne maši. Gledam Dextera kao geja, teško čoveku da se navikne.
Breaking bad pod obavezno, Dexter je opicen, odustao sam brzo, Fringe hvale. BB je odlicna.
Jos jedan glas za Breaking bad.
Burn Notice je sranjeza Breaking bad i Supernatural - ne znam nisam gledaotako da mozes da pocnes od True blood do Fringepreko Dexter-a
Supernatural, kojote. Mada, imas prilicno dobar izbor, osim breaking bad i burn notice, sve su dobre serije. ;)
hvala momci, bas ste mi pomogli da odlucim koju seriju da gledam. :D
Link to comment

dexter mi je postao smarachina posle 2. sezone. generation kill je od nabrojanih najbolja, ali ima samo 7 epizoda. supernatural, true blood i fringe su zabavne, iako u manjoj ili vecoj mjeri trashy [meni true blood najbolja u tom drustvu, ali su sve 3 u jednom trenutku izgubile na kvalitetu]. breaking bad nisam gledao, ali hvale je na sve strane

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Mene je takođe dekster malo smorio tamo negde na sredini, ali je zato četvrti serijal stvarno dobar, a peti ne mogu da dočekam. sreća pa počinje sutra (tj noćas) :)dakle još jedan glas za dekstera

Link to comment
hvala momci, bas ste mi pomogli da odlucim koju seriju da gledam. :D
Nema na cemu :D Breaking Bad ima u prvoj sezoni 7 epizoda, pa odluci da li ti se svidja. Trenutno je pauza pa treba da krene cetvrta sezona, a u drugoj i trecoj imas po 13. Sto bi znacilo da ceo Breaking bad nije kao sezona i po Frnge, recimo.
Link to comment
Supernatural, Dexter, Burn Notice, True Blood, Breaking Bad, Fringe, Generation Kill...
od nabrojanih gubljenje vremena jedino nije generation kill. al opet serije se gledaju da bi gubio vreme :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...