Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

:isuse: Sad mi je jasnije za koga se izdaje Playboy, snimaju filmovi Adama Sendlera, izdaju igre kao My Horse and Me, ko čita Paola Koelja i za koga se prave tok-šou emisije tipa Veče sa Ivanom Ivanovićem.
Link to comment
:isuse: Sad mi je jasnije za koga se izdaje Playboy, snimaju filmovi Adama Sendlera, izdaju igre kao My Horse and Me, ko čita Paola Koelja i za koga se prave tok-šou emisije tipa Veče sa Ivanom Ivanovićem.
nisam siguran da sam u potpunosti shvatio sta si htjeo da kazes, ali ako si htjeo da kazes da su i big bang theory i 30 rock bezveze, onda 1 potpis. dal je moguce da su shitcomovi generalno toliko popularni, meni je tesko da ih razlikujem medjusobno..anyhoo, od ovih raznih pilota ovosezonskih, probao sam i the whole truth. advokatska drama, opet ima veze jerry bruckheimerom. glavne uloge maura tierney i rob morrow. oboje su mi inace ok glumci, ali ovdje su spektakularno iritantni. pogotovo morrow. long story short, ne gledajte ovu seriju, ako ste kojim slucajem htjeli
Link to comment
anyhoo, od ovih raznih pilota ovosezonskih, probao sam i the whole truth. advokatska drama, opet ima veze jerry bruckheimerom. glavne uloge maura tierney i rob morrow. oboje su mi inace ok glumci, ali ovdje su spektakularno iritantni. pogotovo morrow. long story short, ne gledajte ovu seriju, ako ste kojim slucajem htjeli
Potpis. Dodao bih jos da ne gledati Chase. Nemam reci. Zar je toliko tesko napraviti neku originalnu seriju?Pogledao sam jos pilot "Shit my dad says". Eh, onako. Dacu im jos jednu priliku.
Link to comment

odgledao sam i drugu sezonu SOA. sve je ok, ali kraj nagovestava da ce treca sezona biti nevidjeno sranje. uopste nemam zelju da pocinjem trecu sezonu.

Link to comment
odgledao sam i drugu sezonu SOA. sve je ok, ali kraj nagovestava da ce treca sezona biti nevidjeno sranje. uopste nemam zelju da pocinjem trecu sezonu.
meni su ove 3 epizode skroz bezvezne. aj sto ima ljigavih momenata, nego su skroz dosadne. polako gubim 1 interesovanje za seriju
Link to comment
:isuse: Sad mi je jasnije za koga se izdaje Playboy, snimaju filmovi Adama Sendlera, izdaju igre kao My Horse and Me, ko čita Paola Koelja i za koga se prave tok-šou emisije tipa Veče sa Ivanom Ivanovićem.
jel mozes da probas da se napnes i da normalnim recima kazes zasto se tebi ne svidja neka serija, a ne da pljujes po ljudima kojima se svidja ? to je isto kao kad bi neko krenuo da komentarise tvoje ponasanje na forumu i tvoje vlazne snove gde staljin blajvi titu, a ti sedis pored i dirkas se sa adolfom ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...