Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nove serije koje su počele ili počinju ovog leta/jeseni:Mike & MollyHawaii Five-OLone StarThe EventChaseNo Ordinary FamilyDetroit 187Raising HopeRunning WildeBetter with YouThe Whole TruthThe DefendersHellcatsUndercoversLaw & Order: Los AngelesTerriersMy Generation$#*! My Dad SaysNikitaOutsourcedSecret MillionaireBody of ProofBlue BloodsSchool PrideOutlawFish HooksIncreasingly Poor Decisions of Todd MargaretSym-bionic TitanRubiconThe GladesBoardwalk EmpireHoće li bar 3 biti podnošljive?

Link to comment

event me podsjetio na ovu epizodu seinfeldahttp://www.youtube.com/watch?v=-fscN4yfuJssa svim onim 'x hours earlier' glupostima. no, djeluje kao solidna, jeftina zabava. nesto kao V.

Nove serije koje su počele ili počinju ovog leta/jeseni:
rubicon je vec blizu kraja sezone, i super je. sto se ostalih tice, mislim da ce biti barem par slicnih eventu, ne narocito kvalitetnih ali zabavnih. terriers, kao sto rekoh, nije losa serija. prva epizoda boardwalk empire mi se bash svidjela, jedva cekam josh.i prva epizoda trece sezone castlea je super.
Link to comment
izasao pilot
Putopisi Karla Pilkingtona! :s_w: Naravno, Gervais i Merchant su umesani.Ako bude barem malo licilo na Karlove dnevnike, spektakl u najavi.Evo jednog dela, iz animirane verzije prosle sezone ^_^
Link to comment
Ukoliko su ukinuli Better of Ted, trenutno jedina komedija koja se emituje a da valja uz nenadjebivu It's always sunny in Philadelphia je Louie. Stand-up komicar, epizode nisu povezane, svaka ima neku temu, prilicno je smesno.
Hvala. Overicu.
Link to comment
Kurt Valander, slučajno ukucao, nisam ni znao da su napravili seriju.Nije loše, malo predvidljivo, ali daje ladno_ali_standard užitak
Islo na TV Avala...Verzija u kojoj glumi K.Brana....Pisi Nemeceku da reprizira cool.gif
Link to comment

Jel' neko gledao pilot nove serije J.J. Abramsa? Ako niste, nemojte da se mucite. U pitanju je 'alias' bez Jennifer Gardner, samo gluplji. :isuse: Uz to, rejting od 2.0 joj garantira trajanje, maximalno do Bozica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...