Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Glup je NBC koji nije napravio 2 hours pilot, taman bi otprilike videli o cemu se radi. Normalno, oni se nadaju dobrom rejtingu (bas cu videti veceras), ko ji bipovukao publiku za drugu epizodu + 'chase' je isao iza 'the event-a' pa su valjda hteli da i njega poguraju.

koji ih je kurac spasao ? valjda nisu 'alieni' :mellow:

Link to comment

ja skinuo ovih par pilota, ali josh nista nisam gledao. pogledao sam zato terriers, ove nedelje ce treca epizoda. nije uopste losha serija, uprkos idiotskom naslovu. nista narocito, ali kapiram da ce biti zabavnija od svih ovih milion pandurskih serija.zavrsio i sons of anarchy [tj, pogledao sve sto je do sad prikazano]. vise mi se svidjala u pocetku, ima malo previse ljigavih momenata kako serija odmice, a prve dvije epizode trece sezone mi se nisu svidjele. ipak, sasvim zabavna i dobra serija

Link to comment

Evo i rejtinga. Za nove serije, manje - vise ocekivani brojevi, mada su neki mislili da ce 'the event' biti bolji, a niko nije ocekivao ovakav uzas od 'lone stara'. :isuse: Od starih serija, House je definitivno bucnuo u rejtinzima (sa 6.5 prosle godine na 4.1 sada), ostalo slicno kao i prosle godine.

Link to comment

pogledo još tri epizode sons of anarchy, čisto da ne vidim da nisam nešto porpustio ili da se nešto menja -----> :lol:=============dancing with the stars itzuo u rejtinzima :blink:

Edited by korindjar
Link to comment
pogledo još tri epizode sons of anarchy :lol:
kakav si hejter :Dkrenuo da gledam it's always sunny in philadelphia :Hail:ajde dancing ali ne mogu da verujem da je two and a half men toliko popularna serija. odgledao sam par epizoda na HRTu i mislio sam da je to neko sranje (ovo i dalje mislim!) koje niko ne gleda i koje su dobili gratis kada su kupili neku drugu seriju. Edited by kojot
Link to comment
HBO picks up 'Boardwalk Empire' for a second seasonNa nechiju preporuku, Morganinu chini mi se, pogledao sam prvu sezonu Carnivàle. Nije lose, drzi paznju. Po atmosferi me stalno podseca na Rome, sto i nema nekog smisla, posto serije nemaju nista zajednicko, osim HBO. Muzika mozda? Bar ona iz shpice. Sve vreme mi mirishe i na Lincha. Verovatno zbog Michael J. Anderson.Pohitacu da pogledam i drugu sezonu, taman da se nakupi par epizoda Boardwalka i Rubicona. Mad Mena cu izdrzati jos tu epizodu ili dve. Valjda. Edited by dulajlo
Link to comment
ono sto nisam dobila od losta dobila sam od ashes to ashes. god save the queen!
+1Плакање. А мислио сам да Хант не може бити гори него што је био. :Hail:Едит: Лажем, Лост нисам завршио. И нећу. Edited by Hella
Link to comment
ajde dancing ali ne mogu da verujem da je two and a half men toliko popularna serija. odgledao sam par epizoda na HRTu i mislio sam da je to neko sranje (ovo i dalje mislim!) koje niko ne gleda i koje su dobili gratis kada su kupili neku drugu seriju.
Obožavam je od početka. Kada je počela, kritičari su je pljuvali prilično, a meni se odmah dopala. Smešno, prikazuje humor kakav jeste, a ne kakav treba da bude...
Link to comment
Pilot Boardwalka skroz zadovoljio. Dajte neki predlog za komediju koja se emituje trenutn, al` da bude smesna.
Ukoliko su ukinuli Better of Ted, trenutno jedina komedija koja se emituje a da valja uz nenadjebivu It's always sunny in Philadelphia je Louie. Stand-up komicar, epizode nisu povezane, svaka ima neku temu, prilicno je smesno.
Link to comment

Sonsi u downu posle pogledane prve dve epizode sezone 3. Valjda veceras krene na bolje.

Ovo sa Ircima i detetom pocinje ozbiljno da smara, plus cini mi se da su poprilicno zakucali sa razvojem likova i medjusobnih odnosa. Hale-a ubili oma :mellow: ... Jax i Clay kao dobri sin i ponosan tata je slepa ulica. Valjda ce nesto drasticno da se promeni uskoro inace ode serija u kurac :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...