Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Danas krece nova HBO serija Boardwalk Empire deluje zanimljivo.
Sasvim solidan pilot, makar se sve odvija kako se i ocekivalo. Buscemi :heart: je car kao i obicno, serija bi me dosta manje interesovala sa nekim drugim kao leading manom.
oma' you feel me little :wub:ja ću skinuti pa šta bude
Mislim da je imao citavu 1 repliku i bio na ekranu otprilike 10 sekundi. :( Valjda ce imati neku vecu ulogu kasnije.
Link to comment

Pa ako je celu pricu radila Sopranos ekipa, pa jos reziser radio i The Wire i Rome i jos neke serije, ne moze da ispadne lose. Sacekacu da se skupe 2-3 epizode, pa cu natenane da odgledam.

Link to comment

OK, odgledao 3 pilota danas: Chase (NBC): Prezvakana prica, the fugitive for TV, Jerry Bruckheimer postaje dosadan, jos 1 law enforcement procedural. :isuse: Hawaii five o (CBS): Prezvakana prica, Kurtzman i Orci pokusavaju da ozive TV seriju koja je vec imala 12 sezona, jos 1 law enforcement procedural. :isuse: Grace Park je ribetina. The Event (NBC) Ovo je vec potencijal. Zanimljiv pilot, nisam citao spoilere pa ne znam detalje ali svakako cu joj dati sansu. Nisu mnogo potrosili na produkciju (casting posebno), sto je svakako plus, ako ne zele da dozive sudbinu flash forward-a. :)

Link to comment
Jerry Bruckheimer postaje dosadan
Au, kakva smela konstatacija :o , kao da dolazi iz buduće decenije...Ako nastaviš tako, još ćeš konstatovati i da je Don Simpson praktično umro :o
Link to comment
OK, odgledao 3 pilota danas: The Event (NBC) Ovo je vec potencijal. Zanimljiv pilot, nisam citao spoilere pa ne znam detalje ali svakako cu joj dati sansu. Nisu mnogo potrosili na produkciju (casting posebno), sto je svakako plus, ako ne zele da dozive sudbinu flash forward-a. :)
odgledao upravo ... hmm, nije lose, mada se po prvoj epizodi ne moze dan poznati. ocigledno je jedno, a to je da su vec poceli da razvlace ... valjda to nece trajati 6 sezona :Djel gledao jos neko ?
Link to comment
Au, kakva smela konstatacija :o , kao da dolazi iz buduće decenije...Ako nastaviš tako, još ćeš konstatovati i da je Don Simpson praktično umro :o
Jbg, u pravu si, Jerry Bruckheimer je dosadan.
odgledao upravo ... hmm, nije lose, mada se po prvoj epizodi ne moze dan poznati. ocigledno je jedno, a to je da su vec poceli da razvlace ... valjda to nece trajati 6 sezona :Djel gledao jos neko ?
Glup je NBC koji nije napravio 2 hours pilot, taman bi otprilike videli o cemu se radi. Normalno, oni se nadaju dobrom rejtingu (bas cu videti veceras), ko ji bipovukao publiku za drugu epizodu + 'chase' je isao iza 'the event-a' pa su valjda hteli da i njega poguraju. Sada gledam 'lone star' (FOX) con man sa srcom, koji, u tandemu sa ocem, pljacka ljude po Texas-u. Ne izgleda dosadno, mada ne znam kako ce se razvijati, posto sam pilot prilicno ogranicava pricu. 1 veeeliki plus je Adrianne Palicki. ee8e_adrianne-palicki08031001.jpg:wub: :wub: :wub: Edited by mandingo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...