Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

evo, odgledo prve dve This Is England '86 i svidja mi se. Eto, Darko Bajic goes Geordie. Mislim da je tesko da se ukljucis ako nisi gledao film sto mi je cudno za jednu TV seriju.Poprilicno je a show about nothing ali meni to nothing bas lepo i zanimljivo.

Link to comment

a, to? Nisam ni trazio. Ko je odgledo Aufwiedersehen Pet, taj je doktoriro Engleski jos tad. Naucio sam razliku izmedju slenga South Shieldsa i Newcastlea. Ovi retosi su Oxford Dictionary za to.

Link to comment
meni to presmesno.Izvinite.
+1super mi je onaj pijani starac koji balavi, pa hipster i dzez emisija...zapravo jedno 60 posto serije me goni na smeh. Edited by vasudeva418
Link to comment

Kako možete to da gledate...I The Big Bang Theory, a i Bored to Death...da mi je znati šta vidite u tim šatro komedijama koje uopšte nisu smešne, a vodeće uloge se daju gejiranim retardima.

Edited by Filipenko
Link to comment
evo, odgledo prve dve This Is England '86 i svidja mi se. Eto, Darko Bajic goes Geordie. Mislim da je tesko da se ukljucis ako nisi gledao film sto mi je cudno za jednu TV seriju.Poprilicno je a show about nothing ali meni to nothing bas lepo i zanimljivo.
onaj zlocinac u prvoj ima divnu svetloplavu ellese trenirku :wub:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...