Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Od septembarskih pocetaka sezona, veoma plodonosno...Sons of Anarchy It's Always Sunny in PhiladelphiaBoardwalk EmpireHouse ('nako)30 RockBleep My Dad Says (da vidimo...)Community The Big Bang Theory The Simpsons

Link to comment
Jel ovo onaj tviterovani Shit my dad says? I seriju napravili? :o
da. trejler ne obecava, ali je original dovoljno smesan da cu izdrzati i shatnera kao caleta... Edited by scab
Link to comment
u ova dva dana izlazi brdo epizoda serija koje volim da gledam. u sredu kad se sve skine, tona kokica i pola dana nema me.hung 02x10entourage 07x10rubicon 01x08weeds 06x04med men 04x08lie to me 2x22au, puko warez, zna li neko neki drugi takav forum?
eztv.it, ako ti valjaju torenti
Link to comment
eztv.it, ako ti valjaju torenti
valjda valjaju, dugo vec samo preko raznih vrucih fajlova i net loadova skidam pa ni ne znam. ali hvalaedit> aaaa sad je i ovo prslo. pomoc molim, linkovnik mi treba. Edited by nemoderisani
Link to comment
Dosli do 2m i eksplodirali :Dvidi ovde npr, ili ovde...
Radi, i w-bb i eztv. Ubuduće, kad dođe do pucanja, ovde su ti svi mogući warezi:katz.cdEnjoy! :)
oziveli su taman kad sam poceo da besnim. hvala na linkovima, bukmarkovacu za svaki slucaj. Edited by nemoderisani
Link to comment

uf, rubicon prolazi u nedostatku zanrovstine.nekako mi i dalje stoji prvobitna reakcija, hipster amer scenarista kome je omiljeni pisac le kare.iako su mi mnogo simpa svi nerdovi i ostareli hladnoratovski spijuni (bila kul replika u nekoj od epizoda na dzudi denc iz bonda kad kaze god, how i miss the cold war) i plus sto zanimanje koje vrlo volim stiglo i na televiziju, ali brate da sklone onu pirgavu prozuklu samohranu majku sekretaricu, ko kuvana noga je.

Edited by luba
Link to comment

uvek sam tog cara sa twittera zamisljao kao caleta iz Svi vole Rejmonda (nazalost taj glumac je umro) ili barem kao Erikovog caleta iz Veselih sedamdesetih, ali ovaj izbor je 5 puta bolji :Hail: jedva cekam!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...