Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 12.11.2021. at 19:37, Skyhighatrist said:

Ja svuko sve, kreće vikend bindž :happy:

Odgledao prvu epizodu i skapirao da sve vreme čekam u kadru plavog magarca :happy:

Skinuo ponovo Happy! i stuko obe sezone u cugu, još je luđe nego što pamtim

Yk6YWEh.png

Link to comment
On 2.11.2021. at 14:23, Michael Krueger said:

 

Duhovit si momak, odmah se vidi... :thumbsup:  KUTGW...

 

LM, kasno sam se setio search opcije, nisam hteo posle da editujem kad sam video da se pisalo o tome...

 

U svakom slučaju, možda post i pomogne nekom ko ne visi redovno na ovom topiku, pa je propustio pomenutu seriju dan nakon što je izašla, kao meni npr...

Evo meni si pomogao, nisam revnostan pratilac ove teme. Bacim pogled povremeno.

Zahvaljujem se na predlogu. Bukmarkovano za pogledati. :)

Link to comment

Ted Lasso SPOILER OR  TWO.

 

Odgledao Lasso-a, S2, jebem mu, ne kontam kako se ovo nekome ne sviđa. Serija ima feel good vibe, Sudeikis fantastično glumi, ima i dobrog humora, ali i dubine, pošto se serija bavi raznim stvarima obrađujući odnose likova.

Koliko dobar momenat pošto ga je Nate odrukao kada za odjavnu špicu kreće "Karma Police", a genijalna je i cela epizoda posvećena Coach Beardu, govori više o ljubavi nego mnogi filmovi zajedno kada se saberu.

Link to comment
On 14.11.2021. at 13:18, Aleksija said:

vidim da se dosta ocekuje od  yellowjackets - ako neko bude u prilici da pogleda, neka javi utiske i gde se moze naci.

 

 

pilot ne daje dovoljno materijala za sud jer je prica tek u zacetku.

likovi su ok, namjerno stereotipizirani, prikaz devedesetiih u kojima je jedan od dva toka radnje me vratio u mladost (samo bez step sokova), lostovska prica sabijena u deset epizoda sve u svemu zvuci kao zanimljiva ideja, a gluma je dobra.

moze se naci na eztv.it

  • Hvala 1
Link to comment

Yellowstone, cetvrta sezona

Ne znam koji od likova mi drazi

 

Najvise bih volela da sam kao Beth ali često nisam. Precutim sta mislim, ublazim maksimalno sta kazem da ne bih uvredila-prepala sagovornika, mada posaljem upozorenje/poruku.. Al cesto se ta poruka previdi, kao nismo mislili da si ozbiljna. Samo me najblizi znaju, porodica i bffs...  I Beth je seksi, bruka bruka, bruka... One kristalno plave oci, smokey eyes, ubica. Grudi bas joj zavidim, izbija iz nje dominacija, zenstvenost, seksipil, ludilo, samopouzdanje... 

 

Ili sam Rip.... U senci, lojalan, snazan, tih, radi neprimetno.. 

 

Kacey scene sa oruzjem ko da gledah banshee ponovo... Milina! 

 

I papa Dutton, dear God! :wub: Kostner je u trecoj epizodi skinuo sve glumacke slojeve sa sebe. Razgolitio se i bukvalno i simbolicki. Nikad tako ranjivog ga nisam videla pre. Svaka cast! Svaka cast! Zasto nemamo vise muskaraca poput njega?! I miss Alpha males.. Kad nesto vratim film, nikad alfu nisam imala u svim okruzenju, pocev od oca... Majka nam je i alpha i omega , i baba, i sve smo zenske bas jake (mislim da sam ja najslabija od njih, najmanji autoritet al najvise slobodna, bez stega, straha) 

 

Kupicu kacket ili majicu, bas volim ovu seriju

 

 

Edited by mustang
Link to comment

ja to pocinjao gledati 2,3 puta i nikako nije islo

i onda, posto ste, pogotovo ti dosta hvalili ovde, prosle godine nateram se, izdrzim prvih nekoliko epizoda i sad se navukao :D

dobra je serija i prija mi oku ceo taj trip sa modernim kaubojima, prirodom montane ili sta vec

 

a beth, meni to deluje samo kao ljustura, a sustinski je najtragicniji lik serije

a da je sexy, nije da nije :rolleyes:

 

odo pogledati 4tu epizodu

Link to comment

Ne mogu da verujem da uticah da se gleda :D

 

Beth je, ako izuzmem izgled, meni najinteresantniji lik. Ogoljena iskrenost, posvecenost, naptrosecna inteligencija, ne vidi sebe kao zrtvu, ratnik, apsolutno iskrena u ljubavi, suočava se sa svojim demonima lice u lice, svesna je svojih mana sto je cini jos jacom. I apsolutno daddy's girl :wub:

 

Ima da idem na konje sledeci vikend po griffith-u... 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...