Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Naravno da treba da gledate, ovo je prvi ovakav komentar ne na forumu već na svetu.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Što je dokaz da je svet otišao u tri lepe.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Što je dokaz da je svet otišao u tri lepe.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Ili ti :(

 

Šalim se naravno, ukusi i to, ali for real, bukvalno prvi loš komentar na koji sam naleteo, pored stotine pozitivnih. Svakako vredno da čovek sam proba pa vidi...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Mene (tj. moju ženu) masovno ubeđuju da gledamo to.
Ja odbijam, a njoj je ionako svejedno.







... Shiit has hit the fan
 

Ja sam odgledala prvu sezonu. Sama. Moji žmu je  odbio da gleda posle 5 minuta, razlog je bila FA licenca za trenere. 

Volim Sudejkisa, simpatičan je momak, serija je ok, ali ništa više.

Link to comment

Ovo kreće sutra na Apple platformi. Žanr crnohumorni, navodno. Pročitao sam dve negativne recenzije, tako da nemam neka očekivanja.

Sa Rotten Tomatoes, gde je trenutno na 67% od kritike;

The Shrink Next Door

How a seemingly normal dynamic between a charming psychiatrist and a longtime patient morphs into an exploitative relationship filled with manipulation, power grabs, and dysfunction.

https://www.rottentomatoes.com/tv/the_shrink_next_door

 

Link to comment

Završio sam The Man In The High Castle.

Kamo sreće da sam u životu uporan sa svim stvarima kao sa serijama koje me ne rade od samog starta...

 

Realno, prve dve sezone su mogle u jednu. Tek od kraja druge sezone serija počinje da daje malo zanimljivosti i tenzije. Do kraja, može se reći da je bilo gledljivo, ali jedva, i to na mišiće.

Mnogo toga ne šljaka, ali pre svega loša karakterizacija, pored Childana antikvara, bukvalno nemam nikakvu emociju prema bilo kom liku iz serije. Džon Smit je odlično cast-ovan i odlično igrao, dok njegova glava tj porodica nije bila u torbi, pa se pasivizirao.

Ima tu i glupih momenata u skriptu (kao poslednje scene sa Himlerom i sve oko toga), no da ne detaljišem...

 

Da li bih preporučio nekome da gleda ovo? Nope. Previše vremena za jako malo dobijenog.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Milosh76 said:

Ja poceo prvu sezonu, dal 5 ili 6 sam odgledao.

U drugoj je druga mafija ili se nastavlja prica?
Koja je sezona bolja?

Druga mafija, albanska, sa nešto malo srba lopova

Ova prva sezona je uglađenija, ova druga je skroz sirova, kako i priliči VIni Džounsu

  • +1 1
Link to comment
On 11.11.2021. at 9:08, Malkmus said:

Ovo kreće sutra na Apple platformi. Žanr crnohumorni, navodno. Pročitao sam dve negativne recenzije, tako da nemam neka očekivanja.

Sa Rotten Tomatoes, gde je trenutno na 67% od kritike;

The Shrink Next Door

How a seemingly normal dynamic between a charming psychiatrist and a longtime patient morphs into an exploitative relationship filled with manipulation, power grabs, and dysfunction.

https://www.rottentomatoes.com/tv/the_shrink_next_door

 

Izdržao do polovine i odustao. Bezvezna, neduhovita, antipatična.

Jedino što je zanimljivo je što je pisana po stvarnim događajima u rl režiji psihijatra sociopate.

Edited by Malkmus
Link to comment
On 15.8.2021. at 22:41, Jimmy Kowalski said:

 

Odgledao The North Water. Dobro napisani likovi i sjajno pogodjeni glumci (nisam neki Farrellov fan, ali u poslednje vreme sto sam ga gledao sve je bolji, ovde je jezivo uverljiv). Sve deluje vrlo realisticno, snimano na autenticnim lokacijama tako da je fotografija predivna, plus muzika koja doprinosi turobnoj atmosferi. 

 

Upravo sam zavrsio Severne vode i sve je kako kaze Kowalsky. Odlicna serija. Doduse, malo mracna, turobna i aprijatna™ za gledanje, ali odlicna

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...