Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

11 hours ago, renne said:

Jel gledamo CSI:Vegas?

Vratio se Grisom

 

Vratila se i Sara, a tu su i Jim i Hodges.

Poceo, ali mi nesto ne lezi. Ni nova ekipa, ni ovaj posmatracki status stare. Odgledao sam sve iz original serijala (plus sve spinoffs) i spakovao u zaborav.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, jms_uk said:

 

Vratila se i Sara, a tu su i Jim i Hodges.

Poceo, ali mi nesto ne lezi. Ni nova ekipa, ni ovaj posmatracki status stare. Odgledao sam sve iz original serijala (plus sve spinoffs) i spakovao u zaborav.

Takođe

Link to comment

Izbindzovao svih 22 epizode Ted Lassoa u 5-6 dana. Meni se jako dopalo. Ne znam zasto, ili bar ne znam da objasnim u dve recenice, ali mi je dozivljaj serije slican onom kao kad sam gledao Louiea - samo sto nije Njujork nego London, i nije standup nego fudbal. Vide se neki kompromisi u scenariju zbog americkog trzista, ali nista sto bi mi ne znam kako smetalo. 

Link to comment

Ako nekoga interesuje.

Krenula je druga sezona britanske verzije serije Temple. O lekaru koji radi u napuštenom kraku podzemne železnice i pokušava da izleči suprugu, a u kontaktu je sa kriminalcima. Nisam gledao.

Link to comment
Ako nekoga interesuje.
Krenula je druga sezona britanske verzije serije Temple. O lekaru koji radi u napuštenom kraku podzemne železnice i pokušava da izleči suprugu, a u kontaktu je sa kriminalcima. Nisam gledao.
Ja sam mislio da je to prekinuto...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...