Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja gledam HBO-ovu "Hung", o treneru bejzbola u srednjoj skoli, koji paralelno postaje muska prostitutka... nije lose.Krajem oktobra krece treca sezona "In Treatment"
I ja mislio da nije lose dok se nisam uhvatio sebe kako gledam vec pola druge sezone, a da se apsolutno nista nije mrdnulo od pocetka...
Link to comment
I ja mislio da nije lose dok se nisam uhvatio sebe kako gledam vec pola druge sezone, a da se apsolutno nista nije mrdnulo od pocetka...
upravo. + je tanja pocela toliko da me nervira...
Link to comment

U cetvrtoj sezoni Eureke glumi James Callis i u 8. epizodi sezone glavni likovi halucinairaju da vide i komuniciraju sa nekim iz svoje proslosti sa kojim imaju nerasciscene racune. I tako pitaju njega koga on vidi. On krije koga stvarno vidi i odgovara sa: "Tall legged blonde in a slinky red dress." :lol::Hail:Inace pre nego sto mi se neki nakace. Da, serija nije nista posebno, ali dobra je za opustanje, navuko se i sta cu, gledam.

Link to comment
Ko nije, sem prepotentnih tatinih sinova? :Hail: Dokle si stigao?
odgledao sam 7 epizoda. toliko mi se svidja da se nerviram sto cu brzo zavrsiti prve dve sezone.btw, krenuo sam da skidam serije koje ste mi ti i ducca preporucili.
Link to comment
navuko sam se na ovo
E, faaaala... :)Ovo se čeka, počinja za cca nedelju dana:boardwalk-empire-poster_437x589.jpgHBOIMDbTerence Winter i Martin Scorsese u HBO stilu. Vreme prohibicije u Atlantik Sitiju. Mr. Pink u glavnoj ulozi. Tu je i Omar Little. Strukirani štraftasti sakoi na dvoredo zakopčavanje, fedora šeširi, karanfili za reverom, illegal booze, tommy gun... divota. Biće ovo dobra serija po svemu sudeći...http://www.youtube.com/watch?v=7KfUNiFlo4c
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...