Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam popljuvao. Napisao sam da je radi ista ekipa koja je radila Veronicu Mars + da se pojavljuju manje-vise svi i iz glumacke ekipe. Mislim da je STARZ otkazao seriju posle druge sezone.
sorry, onda nisi ti, ali mislim da je neko rekao da je serija krsh. nebitno, uostalom, sasvim pristojna zabava.a pushing daisies je supercute :wub:jel gleda neko josh rubicon? meni bash super, iako je prilicno spora serija. za nekih 10 dana pocinju da pocinju nove sezone, i gomila novih serija. npr. 'the event', yet another novi lost, novi 24, sta god. a najvjerovatnije je novi flash forward. elem, evo treljera, pa koga zanima neka gleda :)http://www.youtube.com/watch?v=ATlVIei9WNA
Link to comment

Pogledao sam samo pilot rubicona i nije me odusevio (usuvise spora, jbg), sto se novih serija tice, nista posebno se ne izdvaja. Samo se nadam da necemo videti neki novi flash forward t.j. dobra ideja, ostalo uzas + skupa produkcija = 1 sezona. Kad smo vec pomenuli ekipu koja je radila VM i Party Down, ne znam sta se desava sa njihovim pilotom 'temps' koji je NBC kupio. :unsure:

Link to comment
zavrsila sezona it crowd :Hail::lol: a veceras nova epizoda novog serloka. juhuu.
Okasnio sam sa gledanjem cele sezone, a okasnio i s davanjem komentara po gledanju, ali evo: pocetak mi je bio slab, ali su zato nekoliko poslednjih epizoda izdominirale. IT Crowd rules.
Link to comment

Vec nekoliko veceri gledam Ocajne domacice. Dal' sam lud ili je to dobra serija ne znam. A mozda je to i zbog onog Kajla Meklahlana...I naravno star trek na SciFi-ju. Po jedno peti put sigurno, ali i dalje prikovan oba dana vikenda za televizor.

Link to comment

Jel prati neko Roman's EmpirePogledao sam na par minuta na nekoj televiziji... cinimi se zanimljivo. Jedna od uloga tumacu i Roy iz IT crowd-a.digresija ...Ove dve su (ladno) sestre!004e.jpgEmily Deschanel - glavna protagonistkinja serije BonesZooey Deschanel - glumela u seriji "Weeds" i filmovima "Autostoperski vodic kroz galaksiju" i "500 dana leta"

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Jeste! Doduse, to je bio period mog zivota kada sam voleo i Mocne rendjere...Spaced, tesko je ispratiti Zicu, Arrested Development i Pushing Daisies, ali sam je vremenom zagotivio. Doduse, pomoglo mi je to sto je druga sezona prilicno bolja od prve.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...