Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

13 hours ago, mraki said:

Pominjao ja par puta, ali nije bilo nikakvih reakcija pa sam shvatio da niko drugi nije ni gledao. :D

Lepo je počelo, zanimljiva atmosfera ali tanko sve u svemu.

Pogotovo mi je drugi deo slab, kraj bezveze.

 

 

potvrđujem ovo za third day, prvi deo serijala je obećavao ali onda je sve otišlo dođavola.

  • +1 1
Link to comment

Drugari, jel može pomoć?

 

Dajte preporuku za neku seriju tematike koja bi bila poput :

 

Homeland

Berlin Station

The Blacklist

House of Cards

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

jesi gledo counterpart?

sf spijunaza sa akcentom na spijunazu.

 

 

toni, toni, toni :D

 

Counterpart je da polizes prste! 

 

Jedna od mojih top 5 u poslednjih 5 godina. 

 

Mljac, mljac, mljac. 

 

:wub:

Edited by mustang
  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, BlackGeorge said:

Drugari, jel može pomoć?

 

Dajte preporuku za neku seriju tematike koja bi bila poput :

 

Homeland

Berlin Station

The Blacklist

House of Cards

 

 

Mozda Fauda? Little drummer girl (serija, ne film) je prilicno dobro uradjena (knjiga >>> serija >> film).

 

Pogledaj i Baron Noir - to je nesto ko francuski House of Cards (mozes i originalni UK House of Cards ako nisi do sada).

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

jesi gledo counterpart?

sf spijunaza sa akcentom na spijunazu.

Odgledao sam prvu epizodu. Serija je fantastična! :ziga:

Držala mi je fokus bukvalno od prve scene. Odlična fotografija, glumačka ekipa, scenografija, intuitivan početni zaplet koji me je maksimalno fokusirao....magnetisao, bez nepotrebnog smaranja. High level kvalitet bukvalno.

Toni, šta da ti kažem... faca si :thumbup:

Čim završim ovo pisanje odoh na drugu epizodu.

47 minutes ago, chandra said:

 

Mozda Fauda? Little drummer girl (serija, ne film) je prilicno dobro uradjena (knjiga >>> serija >> film).

 

Pogledaj i Baron Noir - to je nesto ko francuski House of Cards (mozes i originalni UK House of Cards ako nisi do sada).

 

 

37 minutes ago, Milosh76 said:

BOSS je odlicna serija... samo dve sezone nazalost

 

Drugari hvala i vama na preporukama. Zapisaću i ove serije koje ste mi preporučili pa čim završim ovu pogledaću i to.

Dajem šansu svim preporukama, sve ću pogledati odnosno pokušati pa da vidimo da li će me "voziti" .

 

Hvala još jednom!

  • +1 1
Link to comment

Sad me sramota reci, ali me zanima.. Meni je taj Counterpart super poceo pa do kraja prve sezone nekako zapao u jednolicje, iste likove u istom sivilu, prica koja se ne razvija.. pa sam batalio negdje pred kraj prve sezone. Promijeni li se sta osjetno u nastavku?

Link to comment
On 8.3.2021. at 22:56, Mil@n said:

Odgledao sam Raised With Wolves.

Sviđa mi se dosta toga, scenografija, gluma (i father i mother a pogotovu mother stvarno razbijaju),  pa i general plot sa ateistima i vernicima u sukobu, nisam se toga nagledao a gledao sam svašta. 

Međutim, totalni kolaps u finišu tj poslednjoj epizodi, klasičan sunovrat kada se zakuvano ne rasplete na ni blizu odgovarajući način, tako da ne znam da li da preporučim ili ne. 

 

Zavrsio i ja. Sta ja znam. Previse predirektnih asocijacija na Aliena, posebno na poslednja dva. I koliko god sam ja za Aliene, od prvog do poslednjeg, neobjektivan, RWW kao da nastavlja i razvlaci najnategnutiji deo te price. Pokusao sam sad da napisem sta se zapravo desilo na kraju ili sta je moguca interpretacija, i sve zajedno je prilican glavolom. A izvesno stize i druga sezona... :mellow:

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...