Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, 3opge said:

C.B.Strike

 

odlicna serija po pisaniju JK Rowling

dva glavna lika imaju neverovatnu hemiju i samo navijas da se uzmu

 

Čuj, odlična. Obično smeće...

Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

C.B.Strike

 

odlicna serija po pisaniju JK Rowling

dva glavna lika imaju neverovatnu hemiju i samo navijas da se uzmu

 

250?cb=20130508002426

 

lucrezia borgia :wub:

 

ja sam poceo da gledam seriju samo zbog nje a ono ispao odlicna serija

 

 

 

Link to comment

Vau, evo ga koncept. Realno i serija je koncept kao ti (formirajte partiju), skoro pa progovorila... Prethodi Heriju Poteru, iako mu formalno nazaduje...

Link to comment

Odgledao sam Raised With Wolves.

Sviđa mi se dosta toga, scenografija, gluma (i father i mother a pogotovu mother stvarno razbijaju),  pa i general plot sa ateistima i vernicima u sukobu, nisam se toga nagledao a gledao sam svašta. 

Međutim, totalni kolaps u finišu tj poslednjoj epizodi, klasičan sunovrat kada se zakuvano ne rasplete na ni blizu odgovarajući način, tako da ne znam da li da preporučim ili ne. 

Link to comment
On 10.3.2021. at 20:30, maheem said:

3.epizoda Painting With John: simpa priča o porodičnom slušanju Coltrane Live at Birdland i odmah posle luda priča o omotu i jegulji :hail:

Meni ortak reko da je sranje ja budala poverovao. Ok, realno nisam imao ni mnogo vremena, ali svejedno... Počeo pre neki dan, baaaaš je dobro.

 

A inače porodično završavamo Better Things, sve najlepše imam reći. Posle one epizode u Orleansu nagovorio sam ženu da gledamo Treme, pa sad gledamo i to. Kaže 'a dobra je serija', nemoj pričati... Ovnovi na brvnu, s tim filmskim programom. Dobro smo se i spojili ikako, koliko drugačije stvari volimo.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Hermetico said:

Meni ortak reko da je sranje ja budala poverovao. Ok, realno nisam imao ni mnogo vremena, ali svejedno... Počeo pre neki dan, baaaaš je dobro.

 

A inače porodično završavamo Better Things, sve najlepše imam reći. Posle one epizode u Orleansu nagovorio sam ženu da gledamo Treme, pa sad gledamo i to. Kaže 'a dobra je serija', nemoj pričati... Ovnovi na brvnu, s tim filmskim programom. Dobro smo se i spojili ikako, koliko drugačije stvari volimo.

I ja ću da nastavim Treme. Better Things je izlapela u poslednjoj sezoni ali do tog dela je odlična.

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, maheem said:

I ja ću da nastavim Treme. Better Things je izlapela u poslednjoj sezoni ali do tog dela je odlična.

Da i s onim duhovima se nigde nije stiglo, bagić. Ali svakog dana sam mogao da gledam i da mi bude ok. 

Link to comment
On 8.3.2021. at 22:56, Mil@n said:

Odgledao sam Raised With Wolves.

Sviđa mi se dosta toga, scenografija, gluma (i father i mother a pogotovu mother stvarno razbijaju),  pa i general plot sa ateistima i vernicima u sukobu, nisam se toga nagledao a gledao sam svašta. 

Međutim, totalni kolaps u finišu tj poslednjoj epizodi, klasičan sunovrat kada se zakuvano ne rasplete na ni blizu odgovarajući način, tako da ne znam da li da preporučim ili ne. 

 

Gledam i ja sad. Posle 3-4 epizode utisci su pomalo pomesani. Otac i Majka su odlicno napravljeni. Ima u seriji mnogo Ridleya, njegovih tema i raznih resenja - kako onih genijalnih, tako i onih osrednjih i jeftinih koja su boljka mnogih njegovih radova. I kao i da u poslednja dva Aliena (Prometheus, Covenant), pokusava previse toga da upise u pozadinu price, a njemu ta "intelektualizacija" akcije jednostavno ne ide. Sve u svemu, gledljiva serija, ali daleko od nekog vrhunskog sf-a. Recimo, Netflixov film "I am mother" mi je daleko bolji i konzistentniji.

Link to comment
On 10.3.2021. at 19:30, maheem said:

3.epizoda Painting With John: simpa priča o porodičnom slušanju Coltrane Live at Birdland i odmah posle luda priča o omotu i jegulji :hail:

 

Atmosfera cele serije je fenomenalna. Nisam imao pojma koliko je on u losem stanju zdravstveno. Ponelo me da ponovo preslusavam Lizardse... Ima tu genijalnog materijala. Posebno prvi album - mogu da zamislim kakva je to luda fuzija kreativnosti bila izmedju njega i Lindsaya.

 

Za procitati posle serije:

https://www.rollingstone.com/tv/tv-features/john-lurie-interview-painting-with-john-anthony-bourdain-lounge-lizards-1116752/

Link to comment

Pominjao ja par puta, ali nije bilo nikakvih reakcija pa sam shvatio da niko drugi nije ni gledao. :D

Lepo je počelo, zanimljiva atmosfera ali tanko sve u svemu.

Pogotovo mi je drugi deo slab, kraj bezveze.

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Pominjao ja par puta, ali nije bilo nikakvih reakcija pa sam shvatio da niko drugi nije ni gledao. :D

Lepo je počelo, zanimljiva atmosfera ali tanko sve u svemu.

Pogotovo mi je drugi deo slab, kraj bezveze.

hvala :)

vec nekoliko serija zapocnem, pa ne zavrsim, htela bih da izbegnem jos jedan neuspesan pokusaj.

Link to comment
On 28.2.2021. at 20:29, copkillah said:

Derry girls, jako lepa i prijatna zabava, sjajne su!

 

Odlična serija, odgledao u dahu, odavno mi nešto nije toliko leglo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...