Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Behind Her Eyes (2021)
 
Steve Lightfoot, kreator serije The Punisher, radio je ovu mini-seriju. Fini dijalozi, mnogi obrti u radnji i, svakako, serija o čijem sadržaju bolje da ništa ne znaš pre gledanja.
 
Drži pažnju ova misterija, ističe se svojom neobičnošću među romantičnim trilerima. Vredi je videti...
Gde ima se gleda?

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Odgledala Behind Her Eyes. Zanimljivo, lepo snimljeno, simpatični glumci. Moram da priznam,  da sam već od četvrte epizode sumnjala šta je po sredi, ali to ne umanjuje čar gledanja. Topla preporuka svakome ko voli misteriju/fantastiku.

Link to comment

Odgledao i ja, nije loše. Prve tri epizode su malo sporije /što generalno nije problem, možda malo kada ceo serijal čini 6 epizoda/, ali sviđa mi se rasplet i celokupan "flow". Bonova ćera dobro glumi, baš ima nešto spooky u sebi potrebno za ovu ulogu. Sreo sam joj apsolutnog klona na ulici pre neki dan, ljudi, ne bi verovali. Toliko da kada sam je video sekund sam bio u zbunu otkud ova kod mene u mestu, bukvalno kao da sam nju video dok nisam stigao da razmislim i shvatim da "verovatno" to ipak nije ona. :)

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Neko je pominjao da je gledao Lupena    https://www.imdb.com/find?s=all&q=lupin

 

Jel vredi pogledati?

nahvalili su ga kao "zabavnog" na radioaparatu, otprilike, ako se ne ocekuje puno, moze da legne coveku. nisam ocekivao nista i nije mi leglo. uz "zaplete" level tropical heat i waikiki, mene je prosto dojmilo kao (pre)jeftina i, blago receno, ne preterano mastovita zabava.

s druge strame, zeni je bio "simpatican"...

 

----

 

moram da pomenim i "your honor" - kada smo kod klisea - cranston u koznakojoj interpretaciji/varijaciji samoga sebe = glumi, producira + rezira. dakle, jos jedan algoritamski (ovaj put, randomly generated) scenario, s potpunom papazjanijom tipa: walter sudija white prikriva sina, malog mitrovica, uz siri kontekst: malo mafije, pa malo rasnih sukoba, pa red politike, pa malo interracial, pa my first sex teacher, pa red prevara... i sve to garnirano gomilom patetike i klasicnih ww/cranston kvazi-emocionalnih i isto toliko zanimljivih small-talk anegdota.

 

sve u svemu, jedna potpuna zbrka, uz prilicno neubedljivu glumu i 1 zjapeci loose end - bacenih 10 sati zivota :(

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Nebojsa said:

nahvalili su ga kao "zabavnog" na radioaparatu, otprilike, ako se ne ocekuje puno, moze da legne coveku. nisam ocekivao nista i nije mi leglo. uz "zaplete" level tropical heat i waikiki, mene je prosto dojmilo kao (pre)jeftina i, blago receno, ne preterano mastovita zabava.

s druge strame, zeni je bio "simpatican"...

 

+1, prešuplje.

Link to comment
3 hours ago, Nebojsa said:

nahvalili su ga kao "zabavnog" na radioaparatu, otprilike, ako se ne ocekuje puno, moze da legne coveku. nisam ocekivao nista i nije mi leglo. uz "zaplete" level tropical heat i waikiki, mene je prosto dojmilo kao (pre)jeftina i, blago receno, ne preterano mastovita zabava.

s druge strame, zeni je bio "simpatican"...

 

----

 

moram da pomenim i "your honor" - kada smo kod klisea - cranston u koznakojoj interpretaciji/varijaciji samoga sebe = glumi, producira + rezira. dakle, jos jedan algoritamski (ovaj put, randomly generated) scenario, s potpunom papazjanijom tipa: walter sudija white prikriva sina, malog mitrovica, uz siri kontekst: malo mafije, pa malo rasnih sukoba, pa red politike, pa malo interracial, pa my first sex teacher, pa red prevara... i sve to garnirano gomilom patetike i klasicnih ww/cranston kvazi-emocionalnih i isto toliko zanimljivih small-talk anegdota.

 

sve u svemu, jedna potpuna zbrka, uz prilicno neubedljivu glumu i 1 zjapeci loose end - bacenih 10 sati zivota :(

nisam gledao seriju ali iz ovog kratkog opisa mi lici da je amerikanizovana verzija izraelske serije istog naslova

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...