Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ahhhh, ne vredi, moram i ja da pogledam. Stavio sam da se skida.
Uopšte nije loše, prijatno iznenađenje.Jel ima samo tri dela? Ne planiraju još?Ah :The BBC's modern update of Sherlock Holmes will return following the end of its initial three-episode run, its producers have confirmed. Edited by Kelt
Link to comment
Uopšte nije loše, prijatno iznenađenje.Jel ima samo tri dela? Ne planiraju još?Ah :The BBC's modern update of Sherlock Holmes will return following the end of its initial three-episode run, its producers have confirmed.
nadu mi budi da na imdb pise da se serlok i votson pojavljuju u 4 epizode. mozda je to "misterija 4. epizode" :lol: odgledala "the thick of it" prvu i trecu sezonu.http://www.imdb.com/title/tt0459159/genijalno. zaljubila sam se u malkolma takera. :wub: drugu sezonu nigde ne mogu da nadjem... pocela sesta sezona "weeds". bljak u sta se pretvorila ta serija. jedino je ankl edi i dalje bombonica.
Link to comment
Poceo sam da gledam "bones" ... tja nista bolja, nista gora od svih onih CSI-ova, kriminalistickih akcionih-komedijaPrvi serijal bio na RTSu tako da sam gledao na preskok, sinoc poceo II serijal. Vidim da su snimli V sezona, valjda ce neki da valja.
moram sam sebe da ispravim... serija bones je toliko losa da to jednostavno "boli" ako je nekad neko stigao do III serijala zna o cemu pricamono ...bruka a imala je potencijala...
Link to comment

Tog loose seal loose seal lajna se nesto ne secam, verovatno nisam jos stigao dotle... sad sam odgledao 2x03 gde se pojavljuje izvesni detektiv...

...Gene Parmesan!

scream.gif:lol:

 

Link to comment

a tek kad se u trecoj sezoni pojavi i izvesni advokat :lol: neverovatno da su smimili samo 3 sezone, a cini mi se da i sa flmom malo odugovlace (na imdb-u pisalo prvo da izlazi 2010. a sada 2011.)edit: :(

Edited by Un-juice
Link to comment
moram sam sebe da ispravim... serija bones je toliko losa da to jednostavno "boli" ako je nekad neko stigao do III serijala zna o cemu pricamono ...bruka a imala je potencijala...
Pogledaj i 4. i 5. sezonu - videces da i nije toliko losa...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...