Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

28 minutes ago, Arkadija said:

Da li je  neko gledao seriju Snowpiercer? Jel čemu?

 

Nisam, film mi se svideo, razmatrao sam. Deda Milorad, poznati™ recenzent kaže da je prva sezona teško njesra, ali da je druga dosta bolja.

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Nisam, film mi se svideo, razmatrao sam. Deda Milorad, poznati™ recenzent kaže da je prva sezona teško njesra, ali da je druga dosta bolja.

Pa da, i meni se dopada film, pa se dvoumim oko serije. Plus tek sada vidim da je druga sezona u toku. Možda ću da sačekam da izađe cela, pa da onda odgledm obe u cugu.

Link to comment

The expanse peta sezona je krsh. Jebala ih neomi

 

Jel tako i u knjigama bilo? Kud ne izginu... Nisam razumela za ring... Marsovci su vec bili na onoj strani a kud je isao brod na kraju.. Napolje van ringa? 

 

Cak mi je i jednoruki simpa... I macka sa amosom je okej. 

 

Neverovatno je da su najslabiji likovi u glavnim ulogama! Kenja mi se i od nezdravo tankokoznog holdena i izmucene neomi. Tako bih ih zalepila nekom raketom.. 

 

Edited by mustang
Link to comment
On 18.2.2021. at 16:08, mustang said:

The expanse peta sezona je krsh. Jebala ih neomi

 

vala baš :thumbsup:

 

jedino što je bolje od IV, koja je isto krš, je ono malo šorke brodovima u svemiru

Link to comment

Znači lomio sam se za taj expanse milion puta, mislim da sam čak i počeo da gledam i odgledao par epizoda i ič me nije držalo i evo samo da se zavetujem da je nikad neću odgledati. :D

Link to comment
16 minutes ago, Mil@n said:

Znači lomio sam se za taj expanse milion puta, mislim da sam čak i počeo da gledam i odgledao par epizoda i ič me nije držalo i evo samo da se zavetujem da je nikad neću odgledati. :D

 

Nek si ti nama rekao :D

Link to comment

Pa obožavam sci fi, to mi je omiljeni žanr, ali odprilike, svaki treći, četvrti komentar na seriju je pozitivan. Očigledno nešto ne šljaka, a fala bogu, nove stvari se pojavljuju na dnevnom nivou, a život je kratak... :(

Link to comment

Behind Her Eyes (2021)

 

Steve Lightfoot, kreator serije The Punisher, radio je ovu mini-seriju. Fini dijalozi, mnogi obrti u radnji i, svakako, serija o čijem sadržaju bolje da ništa ne znaš pre gledanja.

 

Drži pažnju ova misterija, ističe se svojom neobičnošću među romantičnim trilerima. Vredi je videti...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...