Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

34 minutes ago, Milosh76 said:

Ne javljas da je izasla treca epizoda 8 sezone The Blacklist!? I ti si mi neki fan :D

 

Da, jos u petak.

 

Rodjendanski vikend, zurke non-stop, zaboravih da podelim info :tongue:

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Čutura said:

na netfliksu je odavno izasla treca sezona.

 

True that - zaboravio.

 

 

Sad pogledah na HD-u, kupljeno sredinom proslog juna.

 

Link to comment
34 minutes ago, Haralampije said:

Odgledao E01 i batalio :sad: dosadno, ispod proseka

e jebiga... jeste sporo al meni nije smetalo, naprotiv, uklopilo mi se u ono sto su zeleli da kazu. posebno sto je u pitanju slucaj istrage po istinitom dogadjaju koja je bila ozbiljno zahtevna i sve vreme na korak od propasti.

 

al da - kapiram da ce mnogima koji ocekuju ili su navikli na dinamican krimic s dosta obrta biti dosadan - sto zbog tempa, sto zbog linearne price.  

 

e, da - probaj valhalla murders https://www.bbc.co.uk/iplayer/episodes/m000pqts/the-valhalla-murders ako nisi vec odgledao, verovatno ce ti vishe odgovarati. islandjani, nije ovakav smor :D

Edited by adam
Link to comment

tempo, da, ali glumci kao da ih je neko naterao da sve rade za dz., ok , danci su kao ladni ali dosta ih znam , nisu takvi, kad dodju u SR. puse po dva malbora odjednom, :D piju. piju i piju, dave se u rostilju i vrlo su druzeljubivi

Link to comment
tempo, da, ali glumci kao da ih je neko naterao da sve rade za dz., ok , danci su kao ladni ali dosta ih znam , nisu takvi, kad dodju u SR. puse po dva malbora odjednom, [emoji3] piju. piju i piju, dave se u rostilju i vrlo su druzeljubivi
To za Dance je glupost.
Živeo tamo, prvo što mi je palo u oči je ta naša zabluda.
To mi neko njihovo ponašanje tumačimo tako. Pogrešno.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 minutes ago, Haralampije said:

tempo, da, ali glumci kao da ih je neko naterao da sve rade za dz., ok , danci su kao ladni ali dosta ih znam , nisu takvi, kad dodju u SR. puse po dva malbora odjednom, :D piju. piju i piju, dave se u rostilju i vrlo su druzeljubivi

nisu to samo danci. vecina skandinavaca koje znam su bas takvi kakve ih ti znas, normalni, topli, druzeljubivi. bar to je moje iskustvo - al to je van posla.

 

ni ovde u uk nema previse druzenja s kolegama, bar ne kao kod nas. naravno, zavisi od ljudi i od kolektiva al desava se i da je bas ovako kao u ovoj seriji. ja sam tri godine sedeo do coveka svaki dan a da nisam znao ni gde zivi, ni da li je zenjen, ni da li ima decu, nista! ni on o meni nista. a nije da smo jedan drugom bili nesimpaticni nego eto, tako, takva klima u firmi... sednes, odradis svoje i ides ca.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

To za Dance je glupost.
Živeo tamo, prvo što mi je palo u oči je ta naša zabluda.
To mi neko njihovo ponašanje tumačimo tako. Pogrešno.

.... Shiit has hit the fan!
 

Odmori malo sveznalice :fantom:

Link to comment

Painting With John je krenula, pogledao dve epizode. Šteta što epizode ne traju 2h, mada kakav je sam koncept verovatno će nekome biti dosadno i 20 minuta koliko traje epizoda.

 

Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...