Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Mandalorian nema svoju temu?...

 

Odgledao sam S1... Sviđa mi se, ali nisam raspamećen jednostavno 8 epizoda po 30+ minuta nekako je malo, a priči fali dubina i neka slojevitost, i epizode su praktično svaka za sebe, tj 2 ,3 su kao izolovane od radnje a same po sebi nisu ne znam koliko kvalitetne pa mi to malo kvari utisak.

 

Vizuelno, serija je super, lokaliteti i kostimografija prave baš zanimljiv star wars ambijent.

Link to comment

Dugo mi je serija Utopia stajala u watchlisti, skinem ja, odgledam prvu sezonu, zanimljiva priča ali u sušitni ništa specijalno, suvi prosek, posle vidim da sam skinuo USA remake koji je ocenjen 6.7, dok je original 8.1 :D

 

Link to comment

Izgleda da su sjebali novi "The Stand" Stevena Kinga i to tako sto su, bez neke preke potrebe, uveli nelinearnu naraciju (cega uopste nema u knjizi). Izasle su 3 epizode za sada, Amazon je radio seriju. Drvlje i kamenje na nji.

Link to comment
On 2.1.2021. at 21:29, Mil@n said:

Dugo mi je serija Utopia stajala u watchlisti, skinem ja, odgledam prvu sezonu, zanimljiva priča ali u sušitni ništa specijalno, suvi prosek, posle vidim da sam skinuo USA remake koji je ocenjen 6.7, dok je original 8.1 :D

 

 

22 hours ago, Moća said:

Ja citam i reko kako bre nista specijalno. Meni bila top kad sam gledao, svaku epizodu sam sedeo na ivici stolice.

 

 

Ali druga sezona ipak slabija od prve, barem meni bila.

One boje, covece!

 

Utopia_1.jpg

 

Spoiler

Utopia_2.jpg

 

Mislim da je ovo bila jedna dobra recenzija tad, sad se naravno niceg ne secam:

https://www.serijala.com/izdvojeno/recenzija-utopia-bizarna-i-odlicna-teorija-urote/

Link to comment
15 hours ago, goofs said:

Izgleda da su sjebali novi "The Stand" Stevena Kinga i to tako sto su, bez neke preke potrebe, uveli nelinearnu naraciju (cega uopste nema u knjizi). Izasle su 3 epizode za sada, Amazon je radio seriju. Drvlje i kamenje na nji.

Tacno tako. Na uzorku od 1 epizode koju sam odgledala,potvrdjujem da je sve zbrckano, pocetak je bio na kraju, da nisam procitala knjigu i gledala staru seriju uopste ne bih mogla da se snadjem. Tako da sam odustala.

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, jms_uk said:

Je li poceo neko da gleda The Serpent?

 

https://www.imdb.com/title/tt7985576/

ja planiram kad zavrsim spiral. stigao do pola. nisam ranije gledao pa sad koristim priliku kad je na ajplejeru sve.

 

spiral - dosta gruba i strokava serija u odnosu na pandurske serije na koje sam navikao. ovo ne bi proslo ovde il u skandinaviji. nasi panduri su posteni a od poroka im se prasta alkoholisanje. ne smeta mi nego primecujem razliku. nisam gadljiv na mane. al mi je ponekad previse nervoze, likovi na momente na ivici histerije pa i mene unervoze. onda pauziram par dana pa se vratim.

Link to comment
15 hours ago, Haralampije said:

utopia je suv prosek, skoro pa dosadno

Ih, bas od svega, ne shvatam kako moze da bude dosadna. Meni je trebalo malo vremena da se "opustim" sa likovima, svi su izazivali neku nelagodu, ali sedela sam ivici kauca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...