Jump to content

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

HBO/BBC Industry. Slow burn, character development je plitak, fotografija, soundtrack i atmosfera odlični. Nije britanska verzija the Wolf of Wall Street; ovo pokazuje kako investiciono bankarstvo usisava mlade diplomce u mašinu i od njih pravi neurotične kretene. Jedna od retkih serija gde sam epizode gledao 2-3 puta. Preporuka.

  • +1 1
Link to comment

Za mene je losa serija ona koja pocne dobro (interesantna tema), krene u puno  pravaca a onda se posle poslednje epizode pitas “koj sam ja kurac ovo gledao”. Ove godine je to bio recimo Lovecraft Country. Prosle godine je bio Watchmen. Ovo je obrnuto od toga. Krene sporo, al završi jako.

  • +1 1
Link to comment

Odgledao “His Dark Materials” sezonu 2, meni ovo mnogo gotivno, vrlo se blisko drže knjiga i bas su malo toga izmenili, dobra je ekipa i prelepa fotografija. Rut Vilson (Elis glasom Idrisa Elbe) je fenomenalna, klinka mi je isto super, ima i neke creepy dece koja su jeziva, ne znam gde ih iskopaše. 
 

Treca knjiga mi je uvek bila nekako nedorečena, sto bi se reklo all-over-the-place, pa se nadam da ce to dobro ispasti na kraju.
 

Ko voli fantasy i steampunk mislim da će mu vrlo leći serija.

Link to comment

Gledam ponovo englesku tv seriju Bodyguard... Moram priznati imam mali crush :blush: na ovog ranjenog s oziljcima slatkisa

 

Richard Madden se zove. Ima taj neki napet a ranjivi izraz, pogotovu iz profila u close up.... Oce ga kamera...uzdahnem, padni mi u zagrljaj, ja cu da te cuvam :laugh:

 

:isuse:

 

 

Screenshot_20201226-123633.jpg

Edited by mustang
Link to comment
On 9.12.2020. at 23:02, Indy said:

Hvala - ja to gledam streamovano (na besplatnom servisu ovde u Aus). Bio je kompletan prevod svega, mada mi je ital. taman dobra praksa... The New Pope - dosta se erotizovao u odnosu na Young Popea... Cécile de France je imho sijala više u Mladom Papi i bez razgolićavanja. Ali, OK, svaki italijanski reditelj je pomalo Tinto Brass:)

Toliko da mi je i dosadno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...