Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Rubicon se nastavio.Molim da se smeće (prethodnih par postova više nego jasne tematike) pobriše sa ovog plemenitog topika angry.gif

Edited by Filipenko
Link to comment

nosi serlok je genijalan. i zna benksija. :lol: posle dve odgledane epizode za mene nema drugog serloka do benedikta kamberbeca. votson fenomenalan, adaptacija, produkcija, sve apsolutno sve genijalno.

Link to comment
nosi serlok je genijalan. i zna benksija. :lol: posle dve odgledane epizode za mene nema drugog serloka do benedikta kamberbeca. votson fenomenalan, adaptacija, produkcija, sve apsolutno sve genijalno.
Meni je druga epizoda bas losa! :D Nategnuta, puna rupa. A i prvu sam pogledao opet i nije mi izdrzala drugo gledanje. Pogledacu i trecu, ali nije onako zabavno kako mi se ucinilo na prvu loptu. Edited by Sludge Factory
Link to comment
ova futurama je i dalje jedvaduhovito sranje
Ja krenuo da gledam, završio sa prvom sezonom /solidno, ništa posebno/, druga mi deluje bolje, više sprdnje sa real life-om i glupostima iz istog. No, daleko mi to miljama od simpsona koji mi dođu logičan reper. Bottom line, nije loše, nije ni da je vrh™, ima dojajnih fazona, valjda je to to.
Link to comment

zanimljiva je meni futurama, ali jedva jednom nedeljno. dobre fore su isključivo na startu, ostalo je autopilot razrada i često veliko davljenje.1 sam pokušao povezati par epizoda i smorio sam se ko džej na basketu

Edited by Hustler
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...