Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Toplo-hladno je imalo logičan kraj. Ne mogu da shvatim da baš sve mora da se oskrnavi. Pogotovo što se originalno serija bavila tom nekom generacijom ljudi koji su 30+ godina i koji polako postaju odrasli , odgovorni i sl. Čime se sada bavi, nadrkanim pedesetogodišnjacima?

Link to comment

Baš su mi se dopale prve tri epizode Fargo S2 i onda dođe četvrta,

Spoiler

Indijanac nađe staklo nasred puta, iz prve ga matchuje sa Edovim autom u servisu i jebi ga.

Kako me izbace iz takta takve budalaštine, tačno mi se više ne gleda.

Link to comment

Znači isto i kod mene,bukvalno do 4 ep mi je držala pažnju,posle toga se sve pretvorilo u takvu budalaštinu da ni Patrik Vilson  nije mogao da popravi stvar.Ugasio sam jednostavno,nije moglo više da se gleda. Sada gledam Barry,preko HBO go,i super je serija,prva sezona skroz ok.

Link to comment

I meni je bila sjajna do tog momenta, ali mi takvi detalji potpuno ubiju sve što mi se prethodno svidelo.

 

Spoiler

On je 'ladno pronašao staklo na putu kojim su više dana prolazili drugi automobili, usput naleteo na auto-servis u kojem je sa vrata video razbijen far i momentalno uspeo da matchuje slomljeno staklo sa delovima fara koji su se zadržali u ležištu...

 

Aj da je to neki nebitan momenat, ali ovo je važan deo priče i serija dobija nove zaplete zbog toga.

Link to comment

Riget se itekako gledao. Kult! Ovo je genijalna vest. Kao i Linčova nova serija za Netflix. Mrzi me da čeprkam ali mislim da je i King imao neku svoju adaptaciju Trirove ideje ali to već nisam imao volje da gledam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...