Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

7 hours ago, goofs said:

Lovecarft Country, dogurao sam na jedvite jade do kraja seste epizode i ne mogu dalje pa puskom da me nateras.

 

Bizarno je jer je atmosfera dobra, fotografija je lepa, likovi su, pa ok, glavni lik je gotivan, Omar comin' je tu, a i glavni zaplet, onako svucen na proste cinioce, mi je zanimljiv, s obzirom da volim i Lovecraftove price i te magija/misterija zajebancije. Hocu reci - ima puno elemenata zbog kojih bi mi se serija dopala.

 

Ali ovo sve je prejebeno dosadno, za neverovati. Toliko skacu sa zapleta na zaplet, uopste ne drze nit pripovedanja, kao da su se namerno vratili u 90te i forsirali jednu epizodu kao celinu za sebe, a glavna radnja nek se prozima onako usput, tu i tamo. Epilog je haos i buckuris svega i svacega, emotivna upletenost gledaoca je nula, dopadljivost likova i briga o njihovim sudbama takodje nula.

Šesta epizoda pa odustao? Odličan potez, posle je još gore. Toliko je bez veze kraj da ga se posle mesec dana i ne sećam. 

Link to comment
On 3.12.2020. at 18:33, maheem said:

Gleda/gledao neko The Eddy?

Jazz, jazz klub u Parizu, ekipa oko njega, sporo ali dobro vozi.

Glumac koji je glumio Farida ima osmeh od milion dolara.

Sav sam se naježio na trejler. Hvala, Makso!

Link to comment
23 hours ago, ObiW said:

Šesta epizoda pa odustao? Odličan potez, posle je još gore. Toliko je bez veze kraj da ga se posle mesec dana i ne sećam. 

 

Da, ne mogu vise, svega mi. Inace sam vrlo dokon i ne volim da ostavljam stvari nedovrsene, ali nema poente ovo gledati, i ovih sest sam razvlacio jedno mesec dana.

Link to comment
On 7.12.2020. at 23:09, Indy said:

Jeste... jurim kroz Young Popea pa da gledam New Popea... 

Vodi racuna o titlu za Novog papu, ja imam neki u kom tokom scena gde pricaju na italijanskom stoji samo "speaking Italian" :D Sad sam izbunarila dobre na

addic7ed.pro

 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

130604047_3466055606847644_5029323464773

 

 

:smiley_hail:

 

What women don't understand is that lager is a metaphor for life itself

Glass is like a clothing around our body, only glass clothing

And the lager itself is the body with it's lovely curly little hair..

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, I*m with the pilots said:

Vodi racuna o titlu za Novog papu, ja imam neki u kom tokom scena gde pricaju na italijanskom stoji samo "speaking Italian" :D Sad sam izbunarila dobre na


addic7ed.pro

 

Hvala - ja to gledam streamovano (na besplatnom servisu ovde u Aus). Bio je kompletan prevod svega, mada mi je ital. taman dobra praksa... The New Pope - dosta se erotizovao u odnosu na Young Popea... Cécile de France je imho sijala više u Mladom Papi i bez razgolićavanja. Ali, OK, svaki italijanski reditelj je pomalo Tinto Brass:)

Link to comment
7 minutes ago, Indy said:

Hvala - ja to gledam streamovano (na besplatnom servisu ovde u Aus). Bio je kompletan prevod svega, mada mi je ital. taman dobra praksa... The New Pope - dosta se erotizovao u odnosu na Young Popea... Cécile de France je imho sijala više u Mladom Papi i bez razgolićavanja. Ali, OK, svaki italijanski reditelj je pomalo Tinto Brass:)

 

 

Tek sam na prvoj epizodi.

 

vlcsnap-2020-12-09-23h10m37s923.png

 

My dear brethren Cardinals, starting today, we will all live according to the rules of Saint Francis.
Poverty will be our uniform.

And so, as we intone together
the Canticle of Creatures,

some friars will move among you,

inviting you to place
your gold crosses

and your precious,
bejeweled rings in the baskets.

All your finery will be sold,

the proceeds given to the poor.

I know you will obey me in this,

to become upset.

In exchange,
I will embrace each of you.

 


vlcsnap-2020-12-09-23h12m13s617.png

 

 

:lolol:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

130604047_3466055606847644_5029323464773

 

 

:smiley_hail:

 

Kakva dva boga. Nikad neću zaboraviti, vrtela se serija klasika u reprizama valjda na pinku milion puta, i konačno sam dao šansu i primio se - krenuo da snimam na VHS i snimio jednu epizodu (i dalje imam kasetu) - i BAM - kraj emitovanja. :D

Mnogo, mnogo kultnih epizoda, meni omiljena kada se Debi vrati sa operacije  slepog creva, i kada Toni počne da nosi naočare a Geri ga drka. :D
 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...