Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

scenario pisao stiven mofat, koji je pisao i kapling
To obećava, mada je zasrao u četvrtoj sezoni Parova. Kad odgledam Degrassi Junior High mogao bih da poskidam Šerloka.
Link to comment
ostalo mi je da odgledam jos 2 poslednje sezone the shielda, pre toga sam gledao the wire i sopranose. dajte preporuku da krenem da skidam neku seriju? hteo sam da gledam hausa ali moja blaga hipohondrija me sprecava. mozda mad man po hustlerovoj preporuci? ajde preporucite nesto.
Sons of Anarchy, radila ekipa iz Shielda. Od Filipovih preporuka potvrdjujem Dextera i Rome (posto si Sopranove zavrsio), ostalo nisam gledao. Deadwood uracunaj takodje u spisak (zavidim ti sta sve nisi odgledao :cry: )...kao i Generation Kill!
Sta sad gledati? Kakav je Big Love?
Big Love je skroz OK, pogledao sve sezone u par dana. Ne znam kakav tip serije volis ali pretpostavljam da bi moglo da ti se svidi, nema mnogo akcije ali ima napetosti (da tako kazem)...nazalost i ponekad preterivanja sa patetikom. Tek tema je zanimljiva i nova. A i glavni negativac u seriji je vrh lik stoga nema razloga ne pogledati blog2774widea.jpg:thumbup: Edited by ducca
Link to comment

Poceo sam da gledam "bones" ... tja nista bolja, nista gora od svih onih CSI-ova, kriminalistickih akcionih-komedijaPrvi serijal bio na RTSu tako da sam gledao na preskok, sinoc poceo II serijal. Vidim da su snimli V sezona, valjda ce neki da valja.

Pogledah ovog (novog) Serloka!
daj neki link nigde ne mogu da nadjem o kome/cemu se radi....
Link to comment
daj neki link nigde ne mogu da nadjem o kome/cemu se radi....
pretpostavljam da je mislio na:http://www.imdb.com/title/tt1475582/to je jedini Sherlock koje je radio Moffat :D
Link to comment

Overio Luthera, dosta dobar. Jbg kad sam saker za te pandurske serije, ne vredi. Ne uspevam da nadjem najavu za drugu sezonu (navodno je originalno planirana samo jedna) ali mi zavrsetak nesto naslucuje da ce biti jos... :unsure: Mada Elba nije uspeo da dobaci do performanse Stringera, nema sta.Tnx Mandingu za link prve epizode, torrent me izdao za pilot, posle sljakao ok.

Edited by ducca
Link to comment
Overio Luthera, dosta dobar. Jbg kad sam saker za te pandurske serije, ne vredi. Ne uspevam da nadjem najavu za drugu sezonu (navodno je originalno planirana samo jedna) ali mi zavrsetak nesto naslucuje da ce biti jos... :unsure:
Ništa još zvanično nije potvrđeno mada je Elba izrazio želju da nastavi:
The BBC says a decision on whether a second series of Luther will be commissioned is yet to be made. Should this happen, Elba's agent Roger Charteris says the British-born actor is "definitely up for it". Charteris told The First Post: "Idris had a great time making Luther and he loved playing that character. He is a very busy man both in the United States and in Britain but if the BBC wanted to make it he would make himself available."Izvor
Mada Elba nije uspeo da dobaci do performanse Stringera, nema sta.
Serija The Wire je postavila standarde previsoko u svakom pogledu. Tako ispada da je gotovo svaka serija koja se s njom poredi loša što naravno nije tačno. :)
Link to comment
daj neki link nigde ne mogu da nadjem o kome/cemu se radi....
Skinuo sam sa eztv-ja torrent. Epizoda je bila u nedelju uvece, pogledaj na eztv-u torente od nedelje ili ponedeljka, trebalo bi da je tu (da ne stavljam link ovde).
Link to comment

Ljuštim Očajne Domaćice 6. sezonu - maestralno kao i svaka do sada!Lele radosti kada se negde na pola pojavila dexterova žena, kakva mega ženska... :lovelovelove:

Link to comment
pljujes kick-ass a falis domacice, kakav si ti to SF ljubitelj?Aj priznaj lepo da je mala crna od pocetka kriva za sve oprosticemo ti.
Ja sam open majnded. cool.gif Kak'o pljuvanje , dao sam 6,5, u vreme moderne kinematografije, to je more than enough!p.s. tko je mala crna?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...