Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne slušaj ove koji te lažu. Skini Legend of the Galactic Heroes anime, a ako ne voliš anime, onda gledaj nešto sa ovog spiska: Supernatural, Dexter, Burn Notice, Rome, The Sopranos, True Blood.Svaka serija je nešto drugo. Pogledaj časkom na nekom od zilion sajtova o čemu se radi u kojoj, pa vidi šta ti se tematski dopada. Sve su vrhunske.
Filipenko proklet bio! Pre par meseci sam skinuo ovo tvoje i odgledao ravno 70 epizoda (od stotinak cini mi se) a onda je toliko pocelo da smara da nisam mogao dalje. Meseci baceni u vetar.
Link to comment

Svaka epizoda ima 18 minuta efektivnog trajanja. Tih 70 epizoda su 30 epizoda neke klasične serije. Ako si ih gledao mesecima, onda stvarno...O kvalitetu nema mesta polemikama, ne zato da bih dokazivao sopstvenu superiornost, već da bih izbegao izazivanje osećaja inferiornosti u drugima. Dobra, nežna duša sam vazda bio.Burn Notice je odličan. Tačno onakav kakav treba da bude, odnosno kakva treba da bude serija iz tog domena. Tako su isto meni smeće ti nekakvi Arrested developmenti, Mad Menovi i ostali CSIjevi. Prosto, dosadno mi je jer me dešavanja ama baš ič ne zanimaju.

Link to comment
Burn Notice je odličan. Tačno onakav kakav treba da bude, odnosno kakva treba da bude serija iz tog domena.
Pa, Monk je u prilično sličnom domenu i jedno i drugo su parodije: jedan detektivskog, drugi špijunskog...Beskonačno tralalanje iz off-a, mahom nedovoljno nadahnuta radnja i dijalozi... Ništa posebno. Sad, druga stvar je što sve u čemu igra Bruce Campbell mora biti kvalitetan trash...
Link to comment

Eh da, da gornjem spisku pridodam i ne znam ni sam kako zaboravljene Breaking Bad i Fringe. Dakle, kojote, pogledaj šta su pa skidaj nešto od ovoga šta proceniš da bi ti najbolje išlo jer je sve vrhunsko:Supernatural, Dexter, Burn Notice, Rome, The Sopranos, True Blood, Breaking Bad, Fringe.

Link to comment

luter je nevrh i nekrš. gledljiv sasvim. psihopatkinja nervira, idriz elba super kao uvijek, mada manje seksi nego dok ovdje drzi cas:ep28_stringer.jpg

Link to comment

Krenula mini-serija The Pillars of the Earth, knjiga je fenomenalna, a kad u toj seriji glumi Ian McShane onda valjda mora biti dobra :D

Edited by Boycie
Link to comment
poceo Carnivale. dosta dobro, malo mi smeta forsirano Lynchovanje.
heh, meni se bas svidelo kontralincovanje. istrpi, vredece. mnogo bolje od svega sto je linc ikada zamislio.
Link to comment

Breaking Bad je fantasticna serija. Neke scene sa Waltom i Pinkmanom su urnebesne :D Pogledao sam sve 3 sezone u nedelju dana, kad pocinje nova sezona? Sta sad gledati? Kakav je Big Love? Nisam jos gledao True Blood jer su mi vampiri neinteresantni ali mozda ipak vredi pogledati?Idem sad malo kristalcica usmrkati.

Link to comment
To im je samo plus kod mene. I ranije mi je Futurama bila vrlo blizu South Parka, a sad stoje rame uz rame.A tu negde su i 19fcd.jpg
Jel postoje negde srpski titlovi za Boondocks?
Link to comment

Pogledah ovog (novog) Serloka! Hmm, na momente preterano komicno i dramaticno, ali samo na momente, ima pak bas dobrih scena. Update u savremeno doba izveden odlicno. Votsonov lik odradjen bas dobro (sem par momenata), kao i njegov odnos sa Holmsom. Zanimljivo i zabavno. Ako imate da ubijete neko vreme, nije lose ovim ga ubiti! :)

Link to comment

odgledala i ja novog serloka. jako zabavno (ja nisam od onih koji kukaju za pravim, starim serlokom). scenario pisao stiven mofat, koji je pisao i kapling, odma se vidi da je inteligentno. :lol: i tako, nedeljom uvece u engleskoj, ponedeljkom uvece u srbiji. jupi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...