Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kad neko pokuša da glumi Šerloka posle Džeremi Breta, taj mora da ima kohones do poda. I tada, ceo taj posao ostaje uzaludan.
U principu se slazem, ali ovo je drugaciji koncept™, to mi je zanimljivo. Ono Gaj Ricijevo mi se nesto nije dojmilo, pa me interesuje kako li ce ovo da izgleda. Nije cak ni toliko bitno kako ce ovaj da ga glumi.A naravno da je 1 Serlok!tumblr_kophnhwTcy1qz4wjno1_500.jpg-_-
Link to comment

Kada neko priča o Šerloku Holmsu, on užasno smara. Negde u rangu Agate Kristi. Da li ste razmišljali da upišete kurs tkanja i pletenja?

Edited by Filipenko
Link to comment
Kad neko pokuša da glumi Šerloka posle Džeremi Breta, taj mora da ima kohones do poda. I tada, ceo taj posao ostaje uzaludan.
+1Dzeremi Bret jeste Sherlok Holms.
Link to comment
U principu se slazem, ali ovo je drugaciji koncept™, to mi je zanimljivo.
Tacno. Ako neko ima sta novo i zanimljivo da doda na Sherloka, to je u redu, samo sto u principu nema vise sta da se doda :). Ovo deluje zanimljivo.
Link to comment

ostalo mi je da odgledam jos 2 poslednje sezone the shielda, pre toga sam gledao the wire i sopranose. dajte preporuku da krenem da skidam neku seriju? hteo sam da gledam hausa ali moja blaga hipohondrija me sprecava. mozda mad man po hustlerovoj preporuci? ajde preporucite nesto.

Link to comment
ostalo mi je da odgledam jos 2 poslednje sezone the shielda, pre toga sam gledao the wire i sopranose. dajte preporuku da krenem da skidam neku seriju? hteo sam da gledam hausa ali moja blaga hipohondrija me sprecava. mozda mad man po hustlerovoj preporuci? ajde preporucite nesto.
Ako nisi gledao Coupling, obavezno gledaj. Fenomenalna je serija. Criminal minds je odlicna takodje. Edited by Milosh76
Link to comment

Ne slušaj ove koji te lažu. Skini Legend of the Galactic Heroes anime, a ako ne voliš anime, onda gledaj nešto sa ovog spiska: Supernatural, Dexter, Burn Notice, Rome, The Sopranos, True Blood.Svaka serija je nešto drugo. Pogledaj časkom na nekom od zilion sajtova o čemu se radi u kojoj, pa vidi šta ti se tematski dopada. Sve su vrhunske.

Link to comment
Burn Notice
Bolje mu je da gleda Monka, a ne to... Burn Notice je mnogo neuspešnija parodija od Monka, iako ga je radila ista kompanija nakon uspeha prvog...EDIT: Ruku na srce, ne vidim sad gde je ta ista kompanija, a svojevremeno sam čitao da su na IMDB-u ovako povezivali ove dve serije :unsure: A, mislili su na distribuciju: USA Network... Edited by Ajant23
Link to comment
Bolje mu je da gleda Monka, a ne to... Burn Notice je mnogo neuspešnija parodija od Monka, iako ga je radila ista kompanija nakon uspeha prvog...
nemoj me štrecati tako
Link to comment
Tacno. Ako neko ima sta novo i zanimljivo da doda na Sherloka, to je u redu, samo sto u principu nema vise sta da se doda :). Ovo deluje zanimljivo.
Na osnovu ovog trejlera stekao sam utisak da vuku malo od House-a (koji naravno vuce od Serloka, ne morate mi to pominjati :) ). Arogancija, vrcavosti, jezicina, pljuvanje i podjebavanje drugih... to se ceni -_-
Link to comment

EDIT: ^^Što?Pa, Burn Notice jedino što ima Brucea Campbella ( :D ), inače je praktično smeće... Monk je bolji (u naravno vrlo relativnim odnosima), a slična je vrsta parodije...

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...